Zapraszamy miłośników pojazdów na Klasyczne Zakończenie Sezonu

Klasyczne Zakończenie Sezonu

Zapraszamy wszystkich miłośników pojazdów na Klasyczne Zakończenie Sezonu, które odbędzie się już w tę sobotę. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji oraz niezapomnianą przygodę pełną niespodzianek.

III Zlot Pojazdów Klasycznych odbędzie się 24 września w Browarze Turek. O godzinie 10.30 będzie miało miejsce otwarcie bramy, natomiast o 12.00 oficjalne rozpoczęcie imprezy.

W programie przewidziano nie tylko możliwość podziwiania zabytkowych pojazdów, ale również konkursu z nagrodami, pokaz sztuki Graffiti oraz prezentacje firmy Auto- Renowacja Witczak.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci w tym dmuchańców oraz malowanie twarzy i Animacje Neli.

Przed publicznością wystąpi znany już wszystkim zespół „3 po Trzy”.

Tradycyjnie już organizatorzy wylosują nagrodę specjalną, którą będzie rower. Powędruje on do jednego z uczestników wydarzenia.

Organizatorami imprezy są Browar Turek i niezawodny Automobil Klub Turek. Wpółorganizatorami natomiast PZM, Powiat Turecki, Miasto Turek.

Zapraszamy!
Wideo: Kolejne działania z dronem na drogach powia...
Warenka nie na sprzedaż. Rekreacyjne plany ZE PAK

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 03 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.