Zapraszamy na Noc Sów

Noc Sów

Turkowska Grupa Lokalna OTOP przy udziale Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku zaprasza na ogólnopolskie wydarzenie pod hasłem NOC SÓW, które odbędzie się 23.03.2019 o godz.18.00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku ( ul. 3 Maja 29).

W programie: Kilka słów o sowach. Zabawy, animacje, zgadywanki- nie tylko dla najmłodszych. Spotkanie z sokolnikiem i jego drapieżnymi ptakami. Wyjście do turkowskiego lasu na Zdrojkach na nasłuchiwanie sów.
Zakończenie ok 21.00.
 
Prosimy o ubiór stosowny do pogody oraz mailowe potwierdzenie uczestnictwa z uwagi na ograniczoną ilość miejsc. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub potwierdzenie telefoniczne 606848867.
33 osoby oddały krew, by pomóc potrzebującym
Tuliszków: Albert Jesiołkiewicz zdobywa Puchar Eu...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
sobota, 24 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.