Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Zapraszamy na Pchli Targ do Miejskiego Domu Kultury

Pchli Targ

Już w najbliższą sobotę 16 marca rusza pierwszy w tym roku Pchli Targ. Z uwagi na wczesnowiosenną pogodę odbędzie się on w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury. Jeśli jednak pogoda okaże się tego dnia łaskawa, niewykluczone jest wyjście ze stoiskami na zewnątrz budynku. Co ważne, nie trzeba się wcześniej zgłaszać, ani rezerwować stolika – zawsze znajdzie się wolne miejsce!

Pchli Targ to prawdziwa kopalnia skarbów i unikatowych przedmiotów. Jest to także miejsce, w którym spotykają się ludzie, których łączy pasja do starych lub niezwykłych rzeczy. Jest to także miejsce dla tych wszystkich, którym zalegają w domu lub w piwnicy niepotrzebne rzeczy i którzy chcieliby dać im drugie życie.

Na pchlim targu można będzie sprzedać, kupić lub wymienić towary oraz produkty, głównie używane lub sprzedawane po niskich cenach. Kupujący mogą liczyć na kupno książek, zabawek, ubrań, a także z uwagi na zbliżające się święta – wielkanocnych stroików i ozdób.

Zapraszamy w godzinach 10-15 do Miejskiego Domu Kultury, przy ulicy Kościuszki 13 w Turku.
 

 

Kolejni Pierwsi Ratownicy z OSP Turek odebrali swo...
Koalicja Obywatelska prezentuje kandydatów i chce ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.