Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Wyróżnione 

Zapraszamy na wielką Majówkę Powiatu Tureckiego!

Majówka Powiatu Tureckiego

Zapraszamy wszystkich na wielką Majówkę Powiatu Tureckiego z Wystawą Rolno- Ogrodniczą oraz Kulinaria Powiatu Tureckiego. Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Impreza odbędzie się w niedzielę, 19 maja na placu przy warsztatach w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich. Wszystkich chętnych, by spędzić miło dzień zapraszamy na godzinę 9.00. Wówczas nastąpi oficjalne otwarcie wydarzenia.

Na scenie wystąpią lokalni artyści oraz miłośnicy gotowania. „Gotować każdy może”, co udowodnią kucharze przedstawiający przepyszne dania.

Podczas Majówki Powiatu Tureckiego nastąpi rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniejsze WKO stosika KGW” oraz konkursu VI Kulinaria Powiatu Tureckiego.

Mieszkańcy naszego powiatu będą mieli okazję tego dnia odwiedzić stoiska wystawnicze- ogrodnicze, rolnicze, pszczelarskie. Oprócz tego wziąć udział w prezentacji nowych technologii i degustacji potraw kulinarnych.

Z całą pewnością organizatorzy zapewnią atrakcje nie tylko dla dorosłych i dla dzieci, które będą mogły miło spędzić czas.

Organizatorami wydarzenia są Starosta Turecki, Gmina Turek oraz Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich.

Brudzew: Strażacy z całego powiatu świętowali w Ch...
Świętuj 10 urodziny Mrówki! Wygraj wyjątkowe nagro...

Podobne wpisy

 

Komentarze 4

Gość - Tadeusz w niedziela, 12 maja 2024 21:31

Będzie jakieś pożywienie dla strudzonych podróżnych za darmo?

Będzie jakieś pożywienie dla strudzonych podróżnych za darmo?
Gość - Absolwent ZSR w wtorek, 14 maja 2024 16:26

Na takich piknikach, żenujące były sceny, jak przygotowane przez uczniów Technikum Żywienia w ZSR w Kaczkach wypieki były nie tylko były konsumowane na miejscu, ale wynoszone po 10 porcji nawet w reklamówkach, aby nakarmić "wygłodniałych" domowników.
Degustacja na miejscu - tak, ale na wynos to już przesada i pazerność.

Na takich piknikach, żenujące były sceny, jak przygotowane przez uczniów Technikum Żywienia w ZSR w Kaczkach wypieki były nie tylko były konsumowane na miejscu, ale wynoszone po 10 porcji nawet w reklamówkach, aby nakarmić "wygłodniałych" domowników. Degustacja na miejscu - tak, ale na wynos to już przesada i pazerność.
Gość - obatel w poniedziałek, 13 maja 2024 14:36

Czasy PiS i rozdawnictwa z Funduszu Sprawiedliwości się na szczęście skończyły .Może poseł Bartosik ze swoich dać jak ma wolę.

Czasy PiS i rozdawnictwa z Funduszu Sprawiedliwości się na szczęście skończyły .Może poseł Bartosik ze swoich dać jak ma wolę.
Gość - ja w sobota, 11 maja 2024 12:36

Jasaka też zobaczymy?

Jasaka też zobaczymy?
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.