Zatrzymaj młodość bez skalpela

DentaPlus+ Klinika Stomatologii Turek

Czy można długo cieszyć się promiennym młodym wyglądem bez ingerencji skalpela? Oczywiście - już niebawem w Turku będzie można skorzystać z wyjątkowych zabiegów wykonywanych przez specjalistów z kliniki IDEALISTE.

Zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnej technologii będą możliwe dzięki współpracy kliniki stomatologii DentaPlus+ z kliniką medycyny estetycznej i kosmetologii IDEALISTE.

Wśród oferowanych usług będzie ClearLift - najbardziej wszechstronny, laserowy zabieg odmładzający, polecany jest wszystkim tym z Was, które marzą o nieinwazyjnym i bezbolesnym liftingu twarzy bez użycia skalpela.

Drugi z proponowanych zabiegów to EndyMed PRO™. Jest to jeden z najlepszych zabiegów estetycznych ostatnich kilku lat na świecie. Oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Polecany jest szczególnie w leczeniu blizn i rozstępów.

Klinika IDEALISTE to połączenie innowacyjnego sprzętu, profesjonalnych kosmetyków oraz wykwalifikowanego personelu. Korzystając z proponowanych zabiegów zyskuje się pewność, że przyniosą one satysfakcję i zadowolenie.

A dla naszych czytelników klinika IDEALISTE przygotowała niespodziankę. O tym dowiecie się już niebawem odwiedzając fanpage iTurek.net oraz fanpage DentaPlus+ Klinika Stomatologii Turek

Chętni mogą zapisywać się na zabiegi pod numerem telefonu 575 545 145 lub facebookowym profilu DentaPlus+ Turek

Dla ósmoklasistów najtrudniejsza matematyka. Znamy...
„Bezpieczne dziecko na wakacjach” w Przedszkolu Sa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 29 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.