Zawodowiec to ty!? Kolejny udany projekt w ZST w Turku

ZST Turek

Konkursy, warsztaty i prezentacja szkoły. Tak wyglądało kolejne spotkanie w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych w Turku. Jak zawsze zarówno uczniowie, jak i nauczyciele stanęli na wysokości zadania.

Projekt „ Zawodowiec to ty!?” realizowany w szkole średniej o której mowa współfinansowany jest przez Powiat Turecki. Tym razem Stowarzyszenie Absolwentów ZST gościło uczniów z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Dobrej.

Aby wziąć udział w obfitującej w wiedzę i doświadczenie inicjatywie szkoły z terenu powiatu tureckiego zgłaszać mogą się do początku grudnia.

Chętni mają okazję odwiedzić placówkę i spojrzeć na naukę z zupełnie innej perspektywy. Stowarzyszenie sfinansuje jeszcze dwa przyjazdy oraz zorganizuje konkurs fryzjerski z nagrodami.
 
Międzyośrodkowy Festiwal Talentów pod hasłem „Czas...
Władysławów: WyBorowe bieganie na piątkę!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 30 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.