Zgrupowanie instruktorskie i sędziowskie kyokushin karate

Karate Turek

W dniach 12 do 14 marca w Europejskim Centrum Karate odbyło się zgrupowanie instruktorskie i sędziowskie kyokushin karate.

Tym razem organizatorem była Polska Federacja Shinkyokushinkai Karate i Europejska Organizacja Karate. Przez trzy dni uczestnicy seminarium szkolili się praktycznie i teoretycznie ale również trenowali elementy kumite z mistrzami Europy i Świat w walkach kontaktowych stanowiących elitę karate kyokushin w Polsce. Nasz klub reprezentowało 5 szkoleniowców i sędziów w osobach shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan, sensei Roman Gronowalski 1 dan, senpai Tomasz Sobczak 2 kyu, Ewelina Białek – Krzyżanowska i Julita Stanisławska 3 kyu. Szkolenie sędziowskie zakończyło się pisemnym testem, który wszyscy zakończyli z wynikiem pozytywnym. Zapraszamy na Puchar Wielkopolski , który odbędzie się w 10 kwietnia na Turkowskiej hali.

Gm.Turek: Szatnia na medal powstanie w Żukach. Jes...
Kawęczyn: Pożar stodoły w Głuchowie. Zaangażowanyc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 14 kwiecień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.