Zgrupowanie karate Shinkyokushinkai

Karate

W dniu 6 lutego 2021 roku w Ełku Odbyło się zgrupowanie karate Shinkyokushinkai podczas którego odbył się również ogólnopolski egzamin na wyższe pasy mistrzowskie do 2 dan i uczniowskie na 1 kyu Światowej Organizacji Karate ( WKO) w którym uczestniczyło 13 karateka z Polski. Komisję egzaminacyjną stanowili shihan Remigiusz Karpiński 6 dan (Country Representativ) i Dariusz Jasiakiewicz 5 dan ( Branch Cheif ).

Egzamin techniczny rozpoczął się z samego ranna i trwał 3 godzinnym, następnie zostały przeprowadzone trzy dwu godzinne treningi z przerwą na obiad. Na zakończenie sobotniego zgrupowania został dokończony egzamin walk full contact zgodnie z wymaganiami WKO Japonia. Egzamin pozytywnie zaliczyli sensei Waldemar Mila, który zdobył 2 dan ( 23 lata treningu kyokushin) i senpai Dariusz Szymczak 1 kyu ( 20 ).

Ponadto w zgrupowaniu uczestniczyli zawodnicy i instruktorzy Klubu Sportów i Sztuk Walk w osobach : Robert Łajdecki, Tomasz Stankiewicz, Tomasz Sobczak, Ewelina Białek-Krzyżanowska, Marcel Rosiak i Filip Konefał.

Gratulujemy zdanych egzaminów w ramach Światowej Organizacji Karate teraz pozostało tylko czekać za certyfikatem i imiennym pasem z Japonii.
Zalegający śnieg na dachach
OBWIESZCZENIE STAROSTY TURECKIEGO

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 02 marzec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.