Zgrupowanie karate w Kowarach

Karate Zgrupowanie

W dniach 1-3 października odbyło się trzecie zgrupowanie karate Shinkyokushinkai Okręgowego Związku Karate w którym uczestniczyli zawodnicy z Turku, Tuliszkowa, Grzymiszewa, Kowali Pańskich.

Tym razem powołani zawodnicy spotkali się w Kowarach w bliskiej odległości od przełęczy Okraj w górach karkonoskich. Przez trzy dni trenowano siłę i wytrzymałość uskuteczniając marszobiegi na malowniczymi szlakami wokół Okraj i góry Śnieżka odwiedzając okoliczne schroniska górskie. Był również czas na trenowanie walki kontaktowej i elementów nowych form kara. W wolnych chwilach zawodnicy korzystali również z lokalnego boiska i grali w piłkę nożną. Zajęcia prowadzili shihan Dariusz jasiakiewicz 5 dan, sensei Waldemar Mila 2 dan.

Tradycyjnie też uczestniczyliśmy w turnieju Shinkyokushinkai Karate przy współpracy z zaprzyjaźnionymi klubami w którym nasi zawodnicy zdobyli medale złote, srebrne i brązowe. I była to doskonała forma sprawdzianu przed zbliżającym się Międzynarodowym Turniejem w Skarżysku-Kamienna już w 9 października na który jedziemy silną ekipą. Medale zdobyli :
Złoto zdobyli – Aleksandra Figurska, Norbert Śmigielski, Piotr Grabowski, Bartek Waberski, Marcel Filpowicz, Aleksander Wilczek, Kamil Sobczak, Konrad Laska.
Srebro – Karolina Kondraczyk, Filip Jafra, Hubert Nowinowski, Franciszek Wilczek, Oliwier Bartczak, Jakub Dziórzyński, Kacper Jasak, Antoni Siemiątkowski.
Brąz- Julita Stanisławska, Aleksandra Zając, Natalia Mila, Ksawery Knop, Igor Kośla, Maks Igielski, Norbert Laska, Szymon Gryceczko, Gracjan Kozłowski, Jan Suchocki, Jakub Pawełczyk, Marcel Kaczmarzyński, Norbert Zagozda, Igor Krzyżanowski, Oliwier Stolarek.

Zarząd Klubu składa podziękowania za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza Turku, Tuliszkowa , Zarząd Powiatu , Wójta Kawęczyna, Wójta Gminy Turek , firmie Maks Pol, Budros Pompy Ciepła Turek , PSB Mrówka Turek, Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, OSP Turek, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, Getech S.A, OSiR Turek, Centrum Wolontariatu MOPS Turek , Restauracji Piwnica Smaku, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Firmie Seiken, MOPS Turek oraz dla instruktorów Eryka Kędziory, Eweliny Białek-Krzyżanowskiej i Janusza Stasiak.

W tym roku obchodzimy 40 lecie klubu karate , które będzie obfitować w wiele wydarzeń sportowych i towarzyskich. Zapraszamy na otwarte seminarium z Mistrzami Świata i Europy w dniu 23 października i do nowych sekcji zapisy klub tel. 693714490.
„Czyste powietrze” w powiecie tureckim. Najwięcej ...
Spotkania profilaktyczne w Szkole Podstawowej nr 5

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 21 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.