Zgrupowanie szkoleniowe z udziałem zawodników z Turku

Zgrupowanie karate

Przez ponad trzy dni trwało zgrupowanie szkoleniowe dla trzydziestu zawodników Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku w którym uczestniczyli członkowie sekcji Karate Kyokushin. Zajęcia odbywały się na hali sportowej miejscowego liceum ogólnokształcącego.

Celem zgrupowania było przygotowanie naszej reprezentacji do międzynarodowego turnieju karate kyokushin w Kole , który odbędzie się w 28 listopada, a jego organizatorem jest sensei Daniel Pakuła 3 dan. Oprócz treningów był również czas na wycieczki górskie po Karkonoszach i zwiedzanie Parku Krajobrazowego wokół miejscowych wodospadów, ognisko z pieczeniem kiełbasek i dyskoteki. Zgrupowanie zakończono udziałem w zawodach sportowych. Zapraszamy do listopadowych zapisów, które prowadzone są dla wszystkich sekcji, gdyż ogłoszono obostrzenia przez Premiera RP nie dotyczą Klubów Karate Kyokushin.
Serduszko na nakrętki stanęło przy MDK
Lokalnie i z pasją – rozwój Mleczarni „Turek”

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 30 listopad 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.