Zimą bądź dobry dla swoich stóp i odwiedź podologa

Podologia Turek Aleksandra Całkiewicz

Zima to czas w którym warto zadbać o swój organizm. Zmniejszona odporność, wysuszona skóra czy stopy o których musimy pamiętać. W tym okresie warto o nie zadbać, aby już niebawem można było założyć lżejsze buty i komfortowo zmierzać do celu.

Terapia wrastających paznokci, usuwanie modzeli, terapia usuwania odcisków, terapia na pękające pięty, leczenie grzybicy stóp i paznokci, profesjonalne zabiegi na stopach nadpotliwych, rekonstrukcja płytki paznokciowej, opatrunki odciążająco-korygujące, pielęgnację stopy cukrzycowej, usuwanie kurzajek oraz usuwanie nadmiernego rogowacenia skóry stóp. To tylko niektóre z dolegliwości, które sprawiają, że czujemy się niekomfortowo.

Ważna jest również estetyka. Dlatego warto zrobić pedicure klasyczny oraz specjalistyczny, pomalować paznokcie lakierem zwykłym czy hybrydowym.

W ciepłych skarpetach, ciężkich butach zmierzając przez zimę zapominamy często o swoich stopach. Warto jednak o nie zadbać nie tylko dla zdrowia, ale również dobrego samopoczucie. Czasem schorzenia sprawiają, że cały organizm nie funkcjonuje tak, jak tego oczekujemy. Możemy temu zapobiec.

Umów się na konsultację do specjalistycznego gabinetu podologicznego. Gdzie? Odpowiedź jest prosta.

Gabinet Podologii Turek Aleksandry Całkiewicz mieści się przy ulicy Chopina 17 w Turku.
Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 721-410-063


Elektrownia atomowa w pobliżu Turku? Podano prawdo...
Gm.Turek: UKS Sprinter na Mityngu Pamięci Ireny Sz...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 02 marzec 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.