Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Znów zasiedli nad maturalnymi arkuszami i poprawiają wyniki 

Poprawkowa matura 2019
Dziś absolwenci szkół średnich, którzy nie zdali egzaminu maturalnego lub chcą poprawić swój wynik kolejny raz zasiedli w szkolnych ławkach i pochylili się nad arkuszami z zadaniami. W powiecie tureckim były to w sumie trzy osoby. 
Część pisemna poprawkowego egzaminu dojrzałości rozpoczęła się punktualnie o godz. 9.00. Mogli do niego podejść ci absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych (oraz jednego dodatkowego - dla zdających nową maturę), a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego. W Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich cztery osoby poprawiają matematykę, siedmioro absolwentów mierzy się ponownie z językiem angielskim, a jedna osoba - z językiem rosyjskim. Do poprawki w Liceum Ogólnokształcącym w Turku podeszło 21 osób - 18 poprawia wynik z matematyki, a troje - z języka angielskiego. Matematykę w turkowskim Zespole Szkół Technicznych poprawia 10 osób, dwie osoby walczą o lepszy wynik z języka polskiego, a poprawkową maturę z angielskiego pisze ośmioro absolwentów tej szkoły.
 
Wyniki poprawkowego egzaminu dojrzałości będą znane 11 września. 
Fakturowanie bez tajemnic!
Tuliszków: Z mieszkania zniknęło sto tysięcy złoty...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.