Życie bez bólu jest możliwe z Reha-Mobil Turek

Reha-Mobil

-Cudotwórcą nie jestem, ale ile mogę to pomogę- mówi właścicielka firmy Reha - Mobil Turek Monika Sobczak. Powyższemu stwierdzeniu można zaprzeczyć, bowiem wielokrotnie osoby, których stan zdrowia był wyjątkowo ciężki robiły postępy o których najbliżsi nawet nie marzyli. Jak mówi pani Monika jadąc rehabilitować wstępuje w nią nadludzka siła, którą przekazuje swoim pacjentom.

Co innowacyjnego jest w firmie Reha - Mobil? Monika Sobczak na chwile obecną, jako jedyna dociera do pacjentów z maszynami, które pomagają w leczeniu danych schorzeń.

Jednym z nich jest aparat do elektroterapii, terapii ultradźwiękowej, skojarzonej, laseroterapii i magnetoterapii zwany PhysioGo ,aparat wielofunkcyjny typu Combo.

Pacjenci mogą skorzystać z tak zwanej maszyny kombi. Jest to aparat do naświetlania promieniami podczerwonymi w zakresie IIR-A i IR-B- zależnie od promieniowania podczerwieni. Między innymi zmniejsza napięcie mięśni, rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawa ukrwienia, podwyższenie progu odczuwania bólu, wzmożenie przemiany materii.

Do dyspozycji pacjentów jest maszyna, której skuteczność niejednokrotnie potwierdzono. Mowa o lampie Sollux, która pomaga w zwalczaniu przewlekłych stanów zapalnych tkanek miękkich, stawów i tkanek okołostawowych, trudno gojących się ran i uszkodzeń skóry, dyskopatii czy zespołów bólowych.

Najważniejsze są jednak odpowiednie umiejętności osoby rehabilitującej oraz wrażliwe podejście do pacjenta, które w tym przypadku są wyjątkowym atutem.

Właścicielka Reha - Mobil ma odpowiednie wykształcenie pozwalające w sposób profesjonalny wykonywać prace. Należy nadmienić, że główną jej specjalizacją jest rehabilitacja neurologiczna. Kurs PNF, Bańka Chińska czy poprawa aktywności fizycznej kobiet w ciąży to tylko niektóre z posiadanych przez Monikę Sobczak kwalifikacji.

-Kobiety w ciąży po wykonanym masażu czują się dobrze. Mówią, że ktoś patrzy na nie z innej perspektywy. Czasami schorzenia są na tyle duże, że nie da się do końca pomóc. Nawet jeśli jednak ból do końca nie przechodzi jest to dla kobiet godzina relaksu. Bez skrępowania i wstydu- mówi Monika Sobczak.

O zaletach terapii oraz jej dużej skuteczności nasi czytelnicy mogą przekonać się osobiście. Reha-Mobil wraz z redakcją iTurek.net zorganizował konkurs. Do wygrania masaż wyszczuplający uda (Bańka Chińska), masaż relaksacyjny pleców z dojazdem do domu oraz masaż klasyczny. Dodatkowo dla zwycięzców mamy niespodzianki. Nagrodą są kosmetyki dla dwóch osób służące do domowego SPA. Zestaw składa się z balsamu do kąpieli borowinowej oraz musu pod prysznic na poranne pobudzenie.

Szczegóły poniżej:
https://www.facebook.com/iTurek.net/photos/a.414252788663770/1980351112053922/?type=3&theater

Zapraszamy do udziału w konkursie!
Władysławów: Jedna osoba poszkodowana w wypadku
Przegląd Chórów z okazji 100-lecia odzyskania prze...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 30 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.