POZABANKOWE POZYCZKI POD ZASTAW NIERUCHOMOSCI BEZ BIK

USŁUGI
Cena: PLN 100 100 PLN
Kontakt 731531144
Autor
Gość

Opis

Oferujemy pozabankowe finansowanie dla kazdej firmy,rolnikow,narozpoczecie dzialalnosci, odrzuconych przez banki ,bez sprawdzania baz bankowych,liczeniazdolnosci kredytowej ,z zadlużeniami zus i us,bez wykluczania branżFinansowanie na inwestycje firmowe w tym developerskie ,Finansowanie kontraktow i zlecenZakup materiałow i sprzetu,Poprawienie płynnosciSplaty zobowiązan typuzus,us,inne kredytyrefinansowanie innych zobowiazan bankowych i prywatnychPozyczamy rowniez na reszte ceny zakupu nieruchomosci.Zabezpieczenie w postaci nieruchomosci dowolnego rodzaju -domy mieszkania także bez zalozonej kw,lokaleuzytkowe,dzialki budowlane,inwestycyjne oraz grunty rolne a takzenieruchomosci komercyjne typu biurowce,hotele,pensjonaty,produkcjaJako nieliczni oferujemy pożyczke na drugim miejscu hipotecznym po banku w szczegolnych wypadkach.Zabezpieczeniem pożyczki mogą być nie tylko nieruchomości, ale równieżśrodki trwałe czyli np. maszyny budowlane,sprzet, czy samochody. Jest tobardzo korzystne dla pożyczkobiorcy, ponieważ ustanowieniezabezpieczenia w postaci zastawu rejestrowego na środkach trwałychjest szybkie .Oferujemy równiez finansowanie faktoringowe rowniez zwrotny,zakupowy, oraz leasing operacyjny i zwrotny poza bankiemPozyczki bez zabezpieczen rzeczowych również sa dostepne,przy czym w finansowaniu niezabezpieczonym sprawdzane sa bazy bik i krdCzas kredytowania ustalamy idywidualnie,kwoty ktore oferujemy to 50 000-10 ml.Szybko i profesjonalnie .Oferta oraz doradztwo sa bezplatneJezelipotrzebujesz rozwiazania finansowego zadzwon lub napisz Obslugujemy całykraj.Stay Safe& Soundhttp://Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lokalizacja

Turek, wielkopolskie, Polska

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia 6249
Wyświetlony 256
Dodane 2023-03-26 19:38:17
Wygasa 2024-03-25 18:38:17
W kategoriach Księgowość- Finanse

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.