Kolejne ograniczenie - zakaz wstępu do lasów

Lasy Państwowe wydały komunikat wprowadzający tymczasowy zakaz wstępu do lasy. Ograniczenie zastosowane na polecenie premiera obowiązywać będzie do 11 kwietnia.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Kolejna akcja Klubu SHDK RP Górnik pod patronatem Starostwa Powiatowego

Dzisiaj, tj. 3 kwietnia odbyła się akcja oddawania krwi. Inicjatywa miała miejsce w Hostelu Barbórka. Organizatorem był Klub SHDK RP Górnik, a patronat nad nią sprawowało Starostwo Powiatowe w Turku. Akcja odbyła się sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

  2 komentarze
2 komentarze

Władysławów: Kolejny sprzęt do dezynfekcji dla druhów

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej otrzymali kolejny sprzęt, który służyć będzie do dezynfekcji przestrzeni publicznej. Tym razem jest to prezent od lokalnych przedsiębiorców i Klubu Radnych Niezależnych.

  0 komentarze
0 komentarze

Wideo: Jak uszyć maseczkę ochronną – krok po kroku

Maseczki ochronne to teraz towar deficytowy. Na szczęście w prosty sposób można ją uszyć samemu. Z pomocą naszych przyjaciół pokazujemy, jak krok po kroku uszyć maseczkę wielorazowego użytku.

  1 komentarz
1 komentarz

Podziękowania

.

  0 komentarze
0 komentarze

Kondolencje

.

  1 komentarz
Etykiety:
1 komentarz

Drawer w konkursie na „Studio Roku 2020”. Głosujemy!

Drawer PPHU to działające od blisko trzech dekad przedsiębiorstwo, które jest liderem branży meblarskiej na lokalnym rynku, a także marką rozpoznawalną w całym kraju. Firma została zaproszona do wzięcia udziału w prestiżowym konkursie. Warto docenić jej atuty i profesjonalizm i zagłosować.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Bomard bohaterem drugiego odcinka programu „Salonowe Rewolucje”

Na kanale YouTube marki WIŚNIOWSKI dostępny jest drugi odcinek programu „Salonowe Rewolucje”, który przedstawia metamorfozę firmy BOMARD z Przykony. Seria powstała w wyniku realizowanego przez blisko rok innowacyjnego projektu polskiego producenta bram, okien, drzwi i ogrodzeń. WIŚNIOWSKI we współpracy ze znanym Shop Doctorem, dr Markiem Borowińskim zmieniał doświadczenia zakupowe Polaków oraz tworzył salony sprzedaży przyszłości przy wykorzystaniu autorskiej koncepcji komunikacji produktowej.

Nowy odcinek programu „Salonowe Rewolucje” przedstawia przeobrażenie punktu handlowego firmy BOMARD koło Turku w nowoczesną przestrzeń sprzedażową, która zachęca do testowania produktów i wchodzenia z nimi w interakcję. Można obejrzeć go pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=EdcG7KiMmEs&t=39s oraz na stronie projektu: www.salonowerewolucje.pl.

- Zakupy to trudny proces, a celem „Salonowych Rewolucji” z marką WIŚNIOWSKI jest jego maksymalne ułatwienie. Jak to zrobić? Po pierwsze prezentacja komplementarnej oferty, spójnej stylistycznie i funkcjonalnie. W tym celu powstał WIŚNIOWSKI Concept, przedstawiający pełne portfolio marki w oparciu o design kolekcji Home Inclusive z użyciem technologii smartCONNECTED. Po drugie: możliwość wypróbowania produktów, dotknięcia i sprawdzenia jak są wykonane. Po trzecie: stworzenie przyjaznej przestrzeni z odpowiednio wyeksponowanymi produktami – mówi dr Marek Borowiński, Shop Doctor i ambasador projektu „Salonowe Rewolucje”.

- Zastosowane techniki z zakresu marketingu sensorycznego mają przekonywać potencjalnych klientów do wyboru produktów najwyższej jakości. Dzięki profesjonalnie zaprojektowanej przestrzeni ekspozycyjnej kupujący podejmują trafne decyzje.– przekonuje Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu marki WIŚNIOWSKI. – Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie nowej koncepcji mówienia do klienta – autorskiej komunikacji wizualnej. Teraz produkty na ekspozycji „zwracają się” bezpośrednio do odwiedzających i zachęcają, aby dotknęli, włączyli, otworzyli, przesunęli, zobaczyli i przetestowali – tłumaczy Katarzyna Świderska.

Jak zmienił się salon BOMARD z Przykony?
Salon BOMARD zyskał zupełnie nowe oblicze: nowoczesne, czytelne i mocno nakierunkowane na potrzeby klienta. W strefie WIŚNIOWSKI Concept wykorzystana została unikalna formuła komunikacji produktowej – klienta otaczają tabliczki z poleceniami zachęcającymi do przetestowania bram, okien i drzwi. Można tu także znaleźć informacje o produktach, m.in. w formie wizytówek, naklejek i linijek.

  0 komentarze
0 komentarze

Pralko-suszarka do zabudowy – 3 polecane modele

Wybór odpowiedniej pralko-suszarki może spędzać sen z powiek – zwłaszcza gdy zależy nam na modelu przeznaczonym do zabudowy. Jesteś jedną z takich osób? Dobrze trafiłeś. Zajrzyj do naszych propozycji i sprawdź, które modele cieszą się w tym momencie wśród klientów największym powodzeniem. Pralko-suszarka do zabudowy – nasze typy.

  0 komentarze
0 komentarze

Zamieszkaj lub zainwestuj w Uniejowie- pierwszym uzdrowisku termalnym w Polsce

W Uniejowie, w północnej części miasta, powstaną kolejne bloki z lokalami mieszkalnymi. Inwestycja rozpocznie się w maju 2020 roku. W tej chwili przygotowywany jest projekt budowlany i wykonawczy oraz trwa wybór generalnego wykonawcy robót. Zainteresowanych jest 10 firm. Będzie to kontynuacja dotychczasowych inwestycji mieszkaniowych przeprowadzonych w Uniejowie przez P.G.K. „Termy Uniejów” Sp. z o.o. w Uniejowie.

  0 komentarze
0 komentarze

V Targi Ślubne w Hotelu Kristoff – 29.03.2020r. Wyjątkowa, jubileuszowa edycja!

Jak co roku, zapraszamy Państwa do Hotelu Kristoff na Targi Ślubne, aby w jednym miejscu i czasie móc zebrać komplet informacji od wielu firm z branży ślubno-weselnej, a tym samym znacznie ułatwić sobie organizację tego wyjątkowego dnia.

  0 komentarze
0 komentarze

Kabaret Neo-Nówka zawita do Turku! Zapraszamy!

Już nie raz mieszkańcy naszego miasta udowodnili, że lubią się śmiać i mają wyjątkowe poczucie humoru. Po raz kolejny turkowianie mają okazję wspaniale spędzić czas. Tym razem do Turku zawita Kabaret Neo-Nówka, który sprawi, że do domu wrócimy w wyśmienitych nastrojach.

  0 komentarze
0 komentarze

SUPER promocja! Drzwi wewnętrzne za 100 zł

Prowadzisz remont? Potrzebujesz nowych drzwi wewnętrznych? Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji. OKNA Ryta&Syn oferuje wyjątkową okazję! Z całą pewnością warto.

  0 komentarze
0 komentarze

Drawer - lider branży meblarskiej w powiecie tureckim

Przystępne ceny, krótkie terminy realizacji oraz jakość wykonania - to główne atuty firmy Drawer PPHU. Działające od blisko trzech dekad przedsiębiorstwo jest liderem branży meblarskiej na lokalnym rynku, a także marką rozpoznawalną w całym kraju.

  2 komentarze
Etykiety:
2 komentarze

Karuzela: Zakochaj się w fantastycznych okazjach

Luty to nie tylko ostatnie momenty na karnawałowe szaleństwa, ale też ostatnie chwile wyprzedaży w Centrum Handlowym Karuzela. Czekają też zapowiedzi najnowszych kolekcji i prawdziwe gratki dla tych, którzy chcą być na bieżąco z aktualnymi trendami. Po prostu zakochać się można!

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Wnioski KRS tylko elektronicznie!

Od 1 marca 2020r. ważna zmiana, w której z pomocą przychodzi Turecka Izba Gospodarcza, gdzie możesz dokonać zakupu kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

  1 komentarz
Etykiety:
1 komentarz

MIX stylu, nowości i waszych potrzeb. Zapraszamy!

Dla nas najważniejsi są ludzie. Właśnie dlatego stworzyliśmy sklep w którym nie tylko można nabyć zgodne z modą i stylowe produkty. Dbamy o środowisko oraz słuchamy opinii klientów dzięki czemu dopasowujemy asortyment i usługi do ich potrzeb. Dlaczego warto do nas zajrzeć?

  0 komentarze
0 komentarze

Wystartuj w największym Biegu Pamięci w Polsce

Historia biegu

  1 komentarz
1 komentarz

Niebanalne i wyjątkowe, czyli dekoracje balonowe

Na polskim rynku dekoracji pojawiła się zupełnie nowa jakość. Pan Balon oferuje wyjątkową oprawę imprez - oczywiście z wykorzystaniem balonów. Firma ma w swoim portfolio nie tylko bogatą ofertę dekoracji, ale też kompleksową obsługę wydarzeń.

  0 komentarze
0 komentarze

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej!

Zapraszamy do udziału w projekcie „Inkubator przedsiębiorczości i wysokich kwalifikacji mieszkańców województwa wielkopolskiego”.

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.