Malanów: Samorządowcy będą kopać w piłkę i pomogą Wiktorowi

 Już 14 marca (sobota) br. w Hali Sportowej w Malanowie odbędą się XXI Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej. Początek zawodów o godz. 9.00.

  0 komentarze
0 komentarze

Pary świętowały jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego

Wczoraj, tj. 19 lutego 2020 r. w restauracji „Sorrento” siedem par z Turku świętowało jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.

  0 komentarze
0 komentarze

Interwencja strażaków na POW. Spłonęło kolejne auto

Po raz kolejny w ciągu ostatnich dni turkowscy strażacy musieli interweniować przy gaszeniu płonącego samochodu.

  1 komentarz
1 komentarz

Tuliszków: Mieszkańcy Grzymiszewa mogą podłączać się do kanalizacji

Samorząd gminy Tuliszków opracował już ofertę dla tych mieszkańców Grzymiszewa, którzy chcieliby przyłączyć się do sieci kanalizacyjnej. Żeby uprościć postępowanie oraz zorganizować i przygotować pomoc dla mieszkańców ustalono wytyczne dotyczące podłączania.

  0 komentarze
0 komentarze

Drawer - lider branży meblarskiej w powiecie tureckim

Przystępne ceny, krótkie terminy realizacji oraz jakość wykonania - to główne atuty firmy Drawer PPHU. Działające od blisko trzech dekad przedsiębiorstwo jest liderem branży meblarskiej na lokalnym rynku, a także marką rozpoznawalną w całym kraju.

  2 komentarze
Etykiety:
2 komentarze

Karuzela: Zakochaj się w fantastycznych okazjach

Luty to nie tylko ostatnie momenty na karnawałowe szaleństwa, ale też ostatnie chwile wyprzedaży w Centrum Handlowym Karuzela. Czekają też zapowiedzi najnowszych kolekcji i prawdziwe gratki dla tych, którzy chcą być na bieżąco z aktualnymi trendami. Po prostu zakochać się można!

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Wnioski KRS tylko elektronicznie!

Od 1 marca 2020r. ważna zmiana, w której z pomocą przychodzi Turecka Izba Gospodarcza, gdzie możesz dokonać zakupu kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

  1 komentarz
Etykiety:
1 komentarz

MIX stylu, nowości i waszych potrzeb. Zapraszamy!

Dla nas najważniejsi są ludzie. Właśnie dlatego stworzyliśmy sklep w którym nie tylko można nabyć zgodne z modą i stylowe produkty. Dbamy o środowisko oraz słuchamy opinii klientów dzięki czemu dopasowujemy asortyment i usługi do ich potrzeb. Dlaczego warto do nas zajrzeć?

  0 komentarze
0 komentarze

Wystartuj w największym Biegu Pamięci w Polsce

Historia biegu

  1 komentarz
1 komentarz

Niebanalne i wyjątkowe, czyli dekoracje balonowe

Na polskim rynku dekoracji pojawiła się zupełnie nowa jakość. Pan Balon oferuje wyjątkową oprawę imprez - oczywiście z wykorzystaniem balonów. Firma ma w swoim portfolio nie tylko bogatą ofertę dekoracji, ale też kompleksową obsługę wydarzeń.

  0 komentarze
0 komentarze

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej!

Zapraszamy do udziału w projekcie „Inkubator przedsiębiorczości i wysokich kwalifikacji mieszkańców województwa wielkopolskiego”.

  0 komentarze
0 komentarze

Dopingujmy naszych skoczków w Zakopanem!

Skoczkowie narciarscy każdej zimy dostarczają nam wielu emocji, a zawody Pucharu Świata w Zakopanem od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, gromadząc tłumy, które kibicują polskiej kadrze. Warto wziąć udział w tym niezwykłym sportowym widowisku i skorzystać z oferty trzydniowego wyjazdu do Zakopanego.

  0 komentarze
0 komentarze

Dobra: Mieszkańcy gminy hojnie wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Tradycyjnie już mieszkańcy gminy Dobra włączyli się w organizację finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielę, 12 stycznia Centrum Kultury w Dobrej wypełniło się po brzegi osobami, które skore były do pomocy.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Elektroniczne sprawozdania finansowe w praktyce przedsiębiorcy

Reforma e-administracji wprowadziła wiele zmian, zarówno w kwestiach prawnych, podatkowych jak i finansowych. Odbija się to na praktycznym funkcjonowaniu przedsiębiorców, w coraz szerszym zakresie zachęcając ich lub wręcz zmuszając do korzystania z nowych, elektronicznych form komunikacji i rozliczeń. Przykładem jednej z tych zmian, jest wprowadzenie 1 października 2018 roku konieczności składania sprawozdań finansowych przez podmioty prowadzące pełną księgowość, tylko i wyłącznie w formie elektronicznej. Funkcjonujące do tej pory rozwiązania powinny być więc zmienione, a każdy nowy przedsiębiorca spełniający kryteria ustawodawcy do sprawozdawczości elektronicznej, powinien zastanowić się nad najwygodniejszą dla niego forma pracy nad sprawozdaniem finansowym, będącym podsumowaniem finansów za rok 2019.

  0 komentarze
0 komentarze

Nastrój się świątecznie z Karuzelą

W przedświątecznej gorączce, kuchennej krzątaninie, pomaganiu świętemu Mikołajowi w przygotowywaniu prezentów pomocną dłoń wyciąga Karuzela. Czekają tam bajkowe inspiracje na nadchodzące Boże Narodzenie.

  0 komentarze
0 komentarze

Przykona: Mamy to! – czyli żłobek TUPTUŚ oficjalnie otwarty

Maluchy z gminy Przykona mogą liczyć na profesjonalną opiekę, życzliwość oraz wiele wrażliwości. Gdzie? W nowo powstałym żłobku TUPTUŚ, którym jest kolejnym oddziałem żłobków, które funkcjonują w ramach sieci franczyzowej. Nowoczesne i przyjemne dla najmłodszych wnętrze z całą pewnością sprawi, że dzieci poczują się jak w domu. Jest tu słonecznie, bezpiecznie, a czas się zatrzymuje.

  0 komentarze
0 komentarze

Zapraszamy na niezapomnianą Noc Sylwestrową!

Wymarzona Noc, niepowtarzany Bal. Spędź wyjątkowy wieczór sylwestrowy w doborowym towarzystwie. Bazując na sukcesach z lat poprzednich chcielibyśmy również w tym roku zaprosić Państwa na najlepszą zabawę sylwestrową w powiecie tureckim!

  0 komentarze
0 komentarze

Życzenia

.

  0 komentarze
0 komentarze

Kolejne oświadczenie zarządu Profim w sprawie pożaru

Na skrzynkę mailową naszej redakcji iTurek.net Zarząd Profim przesłał kolejne oświadczenie w sprawie pożaru, który miał miejsce 27 listopada. Poniżej przedstawiamy jego treść.

  0 komentarze
0 komentarze

SKLEP PRIMA ZDROWIE – sklep, w którym liczy się jakość , a nie ilość

Coraz większa oferta ekologicznej żywności sprawia, że trudniej jest wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli w lodówce sklepowej stoi 10 różnych ekologicznych olejów lnianych, to który wybrać?

  0 komentarze
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.