Władysławów: Podsumowania, plany i wybory wśród druhów w Chylinie

Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Ochotniczej Straży Pożarnej w Chylinie było okazją nie tylko do tego, aby podsumować minione miesiące, ale przede wszystkim miało na celu wyłonienie zarządu na kolejną kadencję.

  0 komentarze
0 komentarze

Brudzew: Strażackie podsumowania i wybory nowego zarządu OSP

W sobotę, 18 września w Brudzewie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze. W zebraniu uczestniczyli druhowie z jednostki oraz zaproszeni goście.

  0 komentarze
0 komentarze

Kolej+ do Turku – ruszają konsultacje społeczne

W ramach projektu "Budowa nowej linii kolejowej Turek – Konin" zaplanowano spotkania informacyjne online (internetowe). Konsultacje z mieszkańcami Powiatu Tureckiego i wszystkimi interesariuszami projektu odbędą się w czwartek 30 września 2021 r. na godzinę 16.30. Spotkanie online z mieszkańcami Powiatu Konińskiego przeprowadzone zostanie 1 października o godzinie 16.30.

  1 komentarz
1 komentarz

Sięgaj wyżej! Podnoś swoje kompetencje z firmą szkoleniową POP-ART

Trwa rekrutacja na szkolenie wraz z wypłacanym stypendium szkoleniowym oraz 3 miesięcznym stażem 1440zł. Możliwość odbycia tylko szkolenia.

  0 komentarze
0 komentarze

Jesteś osobą z niepełnosprawnością– SKORZYSTAJ !!!

AKTYWNY SAMORZĄD – likwidacja barier utrudniających aktywizację społeczną i zawodową poprzez:

  0 komentarze
0 komentarze

Gmina i Miasto Tuliszków poszukuje wykonawców

Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków zaprasza do składania ofert na realizację następujących zadań:

  3 komentarze
Etykiety:
3 komentarze

Piechotą do lata… z zadbanymi stopami

Zanim na dobre zadomowią się u nas ciepłe dni, warto zadbać o to, by móc odsłonić wypielęgnowane oraz zdrowe stopy. Najlepiej zaufać profesjonaliście i oddać się w ręce podologa.

  0 komentarze
0 komentarze

Biuro detektywistyczne - Detektywi

Biuro Detektywistyczne prowadzone przez licencjonowanego detektywa (licencja nr 0006688).

  0 komentarze
0 komentarze

Drawer - lider branży meblarskiej w powiecie tureckim

Przystępne ceny, krótkie terminy realizacji oraz jakość wykonania - to główne atuty firmy Drawer PPHU. Działające od blisko trzech dekad przedsiębiorstwo jest liderem branży meblarskiej na lokalnym rynku, a także marką rozpoznawalną w całym kraju.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Pierwszy etap osiedla Kaliska Park w Turku na półmetku

62 mieszkania o łącznej powierzchni około 3 tys. m kw. powstają w ramach pierwszego etapu inwestycji Kaliska Park w Turku. Zaawansowanie budowy przekroczyło już 50 proc. Inwestorem i generalnym wykonawcą otoczonego przyrodą osiedla jest FB Antczak.

  2 komentarze
Etykiety:
2 komentarze

Mrówka pełna wiosennych inspiracji

Dla tych, którzy lubią otaczać się pięknymi rzeczami i dla tych, którzy rozpoczynają wiosenne prace w domu i ogrodzie turkowski sklep Mrówka pozostaje otwarty i zaprasza w poszukiwaniu inspiracji.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Okna drewniano-aluminiowe Uni Fenster są już dostępne w firmie Okna Ryta&Syn w Turku

Miło nam poinformować, że wprowadzamy do oferty okna klasy Premium (idealnie uzupełnienie drzwi kompozytowych Vikking).

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Wideo: To już III edycja akcji „Wspieraj Wielkopolskich Producentów!”

Już po raz trzeci ruszamy z akcją „Wspieraj Wielkopolskich Producentów!". To kontynuacja działań Samorządu Województwa Wielkopolskiego, których celem jest pomoc lokalnym producentom zdrowej, tradycyjnej żywności oraz restauratorom - członkom Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska, którzy z powodu trwającej nieustannie pandemii Covid-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

  0 komentarze
0 komentarze

TIG rozszerza ofertę o technologię 3D

Turecka Izba Gospodarcza to kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców. Oferta usług wciąż się rozwija, a obecnie została rozszerzona o możliwość profesjonalnego druku i skanu w technologii 3D, a także druk wielkoformatowy.

  0 komentarze
Etykiety:
TIG
0 komentarze

Co to jest renta?

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie doświadczonego doradcę z kancelarii odszkodowawczej:

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Wspólne działanie - stabilna przyszłość zawodowa

Choć sytuacja pandemiczna wpływa na rynek pracy negatywnie, to jed- nak pojawiają się oferty dające szansę na rozwój zawodowy i dobre zarobki. Dla mieszkańców Wielkopolski Wschodniej (i nie tylko) taką szansą jest związanie się z kluczowym pracodawcą w powiecie kolskim, firmą z amerykańskimi korzeniami, działającej nie tylko za oceanem, ale też w Europie, Azji, czy Afryce. Mowa oczywiście o firmie Wood-Mizer, która nawiązała współpracę z Centrum Technologii Edukacyjnych „INTJO” w Turku. Podpisane porozumienie przełoży się na wspólne działania w za- kresie naboru odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, gotowych podnosić swoje kompetencje.

  0 komentarze
0 komentarze

Pyszna pizza od Torino prosto do twojego domu

Idealne ciasto, zawsze świeże dodatki i aromatyczne sosy - taką pizzę każdy z nas może zjeść we własnym domu. Wszystko dzięki ofercie pizzerii Torino.

  0 komentarze
0 komentarze

Pomyśl o wiośnie, zadbaj o ogród z Greenplant

Zbliża się czas, kiedy bez żalu pożegnamy zimę i z utęsknieniem wypatrywać będziemy pierwszych oznak wiosny. Aby należycie się do tego przygotować, warto skorzystać z pomocy specjalistów - firmy Greenplant, zajmującej się produkcją roślin ozdobnych.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Upominki, opakowania i przesyłki, czyli wielkie otwarcie punktu Kostrzewa

Jest na mapie Turku miejsce, gdzie nie tylko znajdziemy odpowiednie upominki na każdą okazję, ale również zapakujemy je stosownie do okazji, a nawet nadamy paczkę tak, aby prezent dotarł do bliskich na czas. Wszystko to mieści się w nowym punkcie firmy Kostrzewa przy Alei Jana Pawła II 3A w Turku.

  3 komentarze
Etykiety:
3 komentarze

Nowe miejsce, więcej możliwości. Firma Kostrzewa zaprasza na otwarcie nowego punktu!

Firma Kostrzewa dba o najwyższą jakość swoich produktów i satysfakcję klientów. Upominki, dekoracje i wiele więcej znaleźć można w nowym miejscu - pod adresem Aleja Jana Pawła II 3A w Turku.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.