Gminy Dobra i Kawęczyn zagrożone ptasią grypą. Jest rozporządzenie wojewody

Miejscowości Okręglica, Chocim, Głuchów w gminie Kawęczyn oraz Miłkowice w gminie Dobra są obszarem zagrożonym wystąpieniem ptasią grypą. Ognisko tej choroby wykryto na terenie sąsiedniego powiatu sieradzkiego, w gminie Goszczanów.

  0 komentarze
0 komentarze

Kawęczyn: Tereny dla energetyki odnawialnej czekają na inwestorów

Gmina Kawęczyn nie ustaje w tworzeniu warunków sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości. Przygotowano kolejny teren inwestycyjny, który tym razem przeznaczony jest na produkcję energii z odnawialnych źródeł.

  0 komentarze
0 komentarze

Drawer - lider branży meblarskiej w powiecie tureckim

Przystępne ceny, krótkie terminy realizacji oraz jakość wykonania - to główne atuty firmy Drawer PPHU. Działające od blisko trzech dekad przedsiębiorstwo jest liderem branży meblarskiej na lokalnym rynku, a także marką rozpoznawalną w całym kraju.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

.

Paczuszki od kaczuszki, czyli upominki inne niż wszystkie

  0 komentarze
0 komentarze

Pierwszy etap osiedla Kaliska Park w Turku na półmetku

62 mieszkania o łącznej powierzchni około 3 tys. m kw. powstają w ramach pierwszego etapu inwestycji Kaliska Park w Turku. Zaawansowanie budowy przekroczyło już 50 proc. Inwestorem i generalnym wykonawcą otoczonego przyrodą osiedla jest FB Antczak.

  2 komentarze
Etykiety:
2 komentarze

Mrówka pełna wiosennych inspiracji

Dla tych, którzy lubią otaczać się pięknymi rzeczami i dla tych, którzy rozpoczynają wiosenne prace w domu i ogrodzie turkowski sklep Mrówka pozostaje otwarty i zaprasza w poszukiwaniu inspiracji.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Okna drewniano-aluminiowe Uni Fenster są już dostępne w firmie Okna Ryta&Syn w Turku

Miło nam poinformować, że wprowadzamy do oferty okna klasy Premium (idealnie uzupełnienie drzwi kompozytowych Vikking).

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Wideo: To już III edycja akcji „Wspieraj Wielkopolskich Producentów!”

Już po raz trzeci ruszamy z akcją „Wspieraj Wielkopolskich Producentów!". To kontynuacja działań Samorządu Województwa Wielkopolskiego, których celem jest pomoc lokalnym producentom zdrowej, tradycyjnej żywności oraz restauratorom - członkom Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska, którzy z powodu trwającej nieustannie pandemii Covid-19 znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

  0 komentarze
0 komentarze

TIG rozszerza ofertę o technologię 3D

Turecka Izba Gospodarcza to kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców. Oferta usług wciąż się rozwija, a obecnie została rozszerzona o możliwość profesjonalnego druku i skanu w technologii 3D, a także druk wielkoformatowy.

  0 komentarze
Etykiety:
TIG
0 komentarze

Co to jest renta?

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie doświadczonego doradcę z kancelarii odszkodowawczej:

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Wspólne działanie - stabilna przyszłość zawodowa

Choć sytuacja pandemiczna wpływa na rynek pracy negatywnie, to jed- nak pojawiają się oferty dające szansę na rozwój zawodowy i dobre zarobki. Dla mieszkańców Wielkopolski Wschodniej (i nie tylko) taką szansą jest związanie się z kluczowym pracodawcą w powiecie kolskim, firmą z amerykańskimi korzeniami, działającej nie tylko za oceanem, ale też w Europie, Azji, czy Afryce. Mowa oczywiście o firmie Wood-Mizer, która nawiązała współpracę z Centrum Technologii Edukacyjnych „INTJO” w Turku. Podpisane porozumienie przełoży się na wspólne działania w za- kresie naboru odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, gotowych podnosić swoje kompetencje.

  0 komentarze
0 komentarze

Pyszna pizza od Torino prosto do twojego domu

Idealne ciasto, zawsze świeże dodatki i aromatyczne sosy - taką pizzę każdy z nas może zjeść we własnym domu. Wszystko dzięki ofercie pizzerii Torino.

  0 komentarze
0 komentarze

Pomyśl o wiośnie, zadbaj o ogród z Greenplant

Zbliża się czas, kiedy bez żalu pożegnamy zimę i z utęsknieniem wypatrywać będziemy pierwszych oznak wiosny. Aby należycie się do tego przygotować, warto skorzystać z pomocy specjalistów - firmy Greenplant, zajmującej się produkcją roślin ozdobnych.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Upominki, opakowania i przesyłki, czyli wielkie otwarcie punktu Kostrzewa

Jest na mapie Turku miejsce, gdzie nie tylko znajdziemy odpowiednie upominki na każdą okazję, ale również zapakujemy je stosownie do okazji, a nawet nadamy paczkę tak, aby prezent dotarł do bliskich na czas. Wszystko to mieści się w nowym punkcie firmy Kostrzewa przy Alei Jana Pawła II 3A w Turku.

  3 komentarze
Etykiety:
3 komentarze

Nowe miejsce, więcej możliwości. Firma Kostrzewa zaprasza na otwarcie nowego punktu!

Firma Kostrzewa dba o najwyższą jakość swoich produktów i satysfakcję klientów. Upominki, dekoracje i wiele więcej znaleźć można w nowym miejscu - pod adresem Aleja Jana Pawła II 3A w Turku.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Wideo: Modernizacja Jeziorska trwa w najlepsze

Jeszcze jesienią ubiegłego roku rozpoczęła się inwestycja „Zbiornik i poldery – zbiornik Jeziorsko – modernizacja jazu”. Jak informują Wody Polskie, prace na zaporze czołowej zbiornika wodnego Jeziorsko idą pełną parą.

  2 komentarze
2 komentarze

Ponad 140 mln zł dla powiatu tureckiego i jego mieszkańców!

Służba zdrowia, infrastruktura drogowa, Ochotnicze Straże Pożarne, wsparcie dla przedsiębiorców, samorządów i szkół - pomoc, jaka z budżetu państwa trafiła w ubiegłym roku do powiatu tureckiego i jego mieszkańców wyniosła
łącznie ponad 140 milionów złotych! Śmiało można powiedzieć, że w tym trudnym czasie jest to historyczne wsparcie.

  10 komentarze
Etykiety:
10 komentarze

Zimą bądź dobry dla swoich stóp i odwiedź podologa

Zima to czas w którym warto zadbać o swój organizm. Zmniejszona odporność, wysuszona skóra czy stopy o których musimy pamiętać. W tym okresie warto o nie zadbać, aby już niebawem można było założyć lżejsze buty i komfortowo zmierzać do celu.

  0 komentarze
0 komentarze

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy ds. oświaty i wychowania

Uwaga! Ogłoszenie o naborze!

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Jak zdobyć kredyt gotówkowy, kiedy jestem zadłużony?

Osoby zadłużone mają szansę na kredyt gotówkowy w banku, ale tylko pod warunkiem, że nie mają większych opóźnień w spłacie zobowiązań. Znacznie prościej jednak zaciągną taką pożyczkę na rynku pozabankowym. Dowiedz się, w jaki sposób i gdzie możesz skorzystać z kredytu gotówkowego ( https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe ) w sytuacji posiadania zadłużenia i od czego będzie zależało, czy otrzymasz finansowanie.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.