ASLAN - Szkolenia na miarę potrzeb i oczekiwań

ASLAN Turek

Bogate doświadczenie, indywidualne podejście, różne poziomy zaawansowania - to wszystko łączy w sobie Pracownia Języków Obcych - ASLAN. To gwarancja najwyższych standardów i świetnego zaplecza dydaktycznego.

ASLAN oferuje zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym od 5 roku życia oraz dla uczniów szkół podstawowych, które w zależności od potrzeb, prowadzone są raz lub dwa razy w tygodniu przez doświadczonych lektorów.

Dostępne są również zajęcia dla wychowanków szkół średnich przygotowujące do egzaminów maturalnych; oczywiście, znajdzie się miejsce dla uczniów młodszych klas.

Lektorzy prowadzą zajęcia z zaawansowanymi studentami stale doskonaląc ich warsztat, a w ofercie znajdują się niezwykle rozwijające lekcje konwersacyjne.

ASLAN – Pracownia Języków Obcych posiada bogate doświadczenie w świadczeniu usług oraz dostarczaniu szkoleń językowych dla firm i klientów indywidualnych. Oferuje zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dla małych czy dużych grup jak i lekcje indywidualne. Pracownia wyróżnia się ścisłą współpracą z klientami w kwestii ustalenia częstotliwości oraz terminów zajęć – od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Priorytetem jest tutaj uwzględnienie indywidualnych potrzeb kursantów. Zajęcia odbywać mogą się wg. życzenia zleceniodawcy - w siedzibie firmy bądź też bezpośrednio w siedzibie zleceniodawcy.

W ofercie Pracowni Języków Obcych - ASLAN znajduje się także możliwość symultanicznych oraz konsekutywnych tłumaczeń konferencyjnych, jak również pomoc w prowadzeniu rozmów i mediacji pomiędzy firmami.

ASLAN współpracuje z klientem w całym procesie planowania idealnego kształtu szkolenia, doradzając przy jego organizacji oraz zapewnia ciągłą opiekę merytoryczną. Pierwsza faza współpracy to m.in. badanie potrzeb szkoleniowych, ustalanie grafiku i programu nauczania. W toku szkolenia nad wszystkim czuwa doświadczony zespół lektorski, w tym lektorzy ze Stanów Zjednoczonych. Szkolenie prowadzone jest przy użyciu nowoczesnych metod nauczania, z wykorzystaniem chociażby sprzętu komputerowego. Na zakończenie natomiast - jeśli takie jest życzenie klienta - przeprowadzane są egzaminy i ocena kompetencji językowej. Możliwe jest także zaprezentowanie sprawozdania z realizacji szkolenia oraz indywidualnych raportów odnośnie każdego z słuchaczy. Naukę można kontynuować na kolejnym - wyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy!

ASLAN
ul.Kolska Szosa 3
62-700 Turek
Tel. 667 848 933

Kolejne włamanie do mieszkania na Wyzwolenia. Złod...
Walcząc z marnowaniem żywności

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - Arczi w piątek, 30 sierpień 2019 22:39

100% polecam szkołę Matta... indywidualne podejście i pełne rozumienie potrzeb językowych ucznia. He is THE BEST....!

100% polecam szkołę Matta... indywidualne podejście i pełne rozumienie potrzeb językowych ucznia. He is THE BEST....!
Gość - Magdalena w środa, 28 sierpień 2019 21:36

Gorąco polecam

Gorąco polecam
Gość
niedziela, 31 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.