Bomard po salonowych rewolucjach Wiśniowskiego

Bomard Laski

W firmie Bomard przeprowadzone zostały salonowe rewolucje. Firma Bomard odkrywa nowe horyzonty i z biegiem czasu coraz bardziej się rozwija. Okazją do zapoznania się z ofertą i rozmów o podjętej przez przedsiębiorstwo działalności było uroczyste spotkanie zorganizowane w mieszącej się na terenie gminy Przykona siedzibie firmy.

W wydarzeniu wzięli udział nie tylko przedstawiciele obu firm, ale też samorządowcy, którzy nie kryli radości z rozwoju Bomardu, wskazując przy tym na korzyści płynące również do samorządów.

- To wyjątkowa uroczystość nie tylko dla właściciela, ale też dla nas. Bomard poszerza swoją działalność stając się autoryzowanym przedstawicielem firmy Wiśniowski na tę część Wielkopolski. To wielki zaszczyt uczestniczyć w takiej uroczystości i cieszyć się wspólnie, że tego typu firmy jak Bombard zakotwiczyły u nas, tu znalazły swoje miejsce - mówił wójt gminy Przykona Mirosław Broniszewski.

Podkreślał on równie, że takie przedsiębiorstwa to sól naszej ziemi, a ich obecność świadczy o tym, że gmina stworzyła możliwości, warunki, aby rozwijać przedsiębiorczość.

- Życzę, aby firma się rozwijała, bo to nie kto inny jak wy tworzycie bazę podatkową dla Skarbu Państwa, dla gminy. Życzę wam również dobrego wyniku finansowego - zakończył swoje wystąpienie wójt gminy Przykona.

Prężnego rozwoju życzył także przedsiębiorstwu burmistrz Turku Romuald Antosik, który dodał również, że chętnie widziałby dalszą rozbudowę Bomardu na terenie miasta Turku.

Na spotkaniu obecny był także przedstawiciel firmy Wiśniowski Rafał Kacemba, który nie krył radości z możliwości współpracy z firmą Bomard. Na ręce właściciela przedsiębiorstwa Czesława Kędziory trafił także specjalny voucher do wykorzystania na działania marketingowe.

Nie obyło się również bez uroczystego przecięcia wstęgi i tym samym otwarcie Salonu Partnerskiego Wiśniowski.

O tym, co oferuje firma Bomard i dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalistów dowiedzieć można się TUTAJ

Bartosik kontra Antosik – czyli kto jesienią powal...
Dobra: Parafialny Dzień Dziecka w Skęczniewie

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.