Budowa bez niespodzianek. Jak wybrać dobre produkty dla swojej inwestycji?

Pasik House

Budowa budynku rozpoczyna się jeszcze na długo przed wbiciem pierwszej łopaty, kiedy inwestor musi podjąć kluczowe decyzje o wyborze działki, projektu, źródła ciepła, wentylacji czy stolarki otworowej. Na co zwrócić uwagę by być zadowolonym z wyboru?

W żartach często mówi się, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi na sprzedaż, trzeci dla siebie. Początkujący inwestor rzeczywiście może mieć wyzwanie z doborem materiałów, które finalnie zadecydują o jego zadowoleniu z efektu końcowego. Klient biznesowy, którego potrzeby są zupełnie inne, również korzysta z pomocy fachowców. Podpowiadamy, czym kierować się przy zakupie i planowaniu prac.

Zaufany producent

Dla wielu osób zamierzających rozpoczęcie budowy, budżet odgrywa kluczową rolę na każdym etapie prac. Przeważnie kosztorys jest starannie wyliczony i finalny dobór produktóww dużej mierze musi pokrywać się z założeniami finansowymi inwestycji. Ważnym czynnikiem, który warto mieć na uwadze, jest renoma producenta. Przed rozpoczęciem prac należy sprawdzić czy oferowane wyroby posiadają gwarancję. O firmie świadczą również opinie klientów na forach budowlanych czy grupach na Facebooku, gdzie budujący wymieniają się doświadczeniami. Dla inwestora biznesowego kluczowy jest również serwis i jego sprawne funkcjonowanie. Ekonomiczni budujący poszukują promocji, w ten sposób dokonując zakupu materiałów u renomowanego producenta i korzystając z atrakcyjnej ceny. To mądre rozwiązanie, które rekomendują specjaliści.

Parametry produktu

Budowa domu, siedziby firmy czy hali magazynowej to inwestycja na długie lata. Produkty muszą być dopasowane do potrzeb przyszłych eksploratorów, zapewniać nie tylko bezpieczeństwo, ale też wygodę w codziennym użytkowaniu. Rośnie zainteresowanie rozwiązaniami energooszczędnymi i pasywnymi, które wymagajązastosowania produktów o specjalnych parametrach, tu kluczową rolę odgrywa np. współczynnik przenikania ciepła. Dla przykładu dobór energooszczędnej stolarki pozwala na oszczędności strat ciepła rzędu 25%. To przyszłościowy wybór, który pozwala na oszczędności energii.Dla klienta biznesowego, który skupia się na budowaniu magazynu, hali produkcyjnej i podobnych obiektów, ważny jest dobór odpowiedniej automatyki, zabezpieczeń czy sygnalizacji świetlnej.

Dobry montażi kompleksowość

Wybór produktu to dopiero połowa sukcesu, kluczem jest również prawidłowo wykonany montaż, który pozwoli cieszyć się wysokimi parametrami, a także zachować gwarancję udzielaną przez producenta. – W naszym salonie przeprowadzamy zarówno klienta indywidualnego, jak i biznesowego przez cały proces zakupowy. Od fachowej porady, pomocy w doborze produktów dopasowanych do oczekiwań i wymogów inwestycji przez wybranie dogodnego terminu dostawy całego kompletu stolarki, po wykonanie dobrego montażu przez certyfikowanych monterów – mówi Jarosław Pasik z nowego salonu PASIK HOUSE w Turku, który w swojej ofercie posiada stolarkę renomowanego polskiego producenta KRISPOL. Klient indywidualny znajdzie tu okna wraz z fasadami i żaluzjami, drzwi zewnętrzne, a także ciepłe bramy garażowe. Decydując się na te produkty można liczyć nie tylko na racjonalny zakup pozwalający zaoszczędzić czas, bezpieczeństwo i długi okres gwarancji na produkty, ale również wykończenie zgodne z bieżącymi trendami w zakresie wzornictwa.

Przedsiębiorca znajdzie tu pełną ofertę przemysłowych bram garażowych, bram i krat rolowanych,a także stolarki aluminiowej.Otwarcie PASIK HOUSE odbędzie się 23 marca br. , to dobry czas na zakupy, gdyż klienci, odwiedzający salon w tym czasie, otrzymają rabat w postaci 15 %.

PASIK HOUSE
ul. Milewskiego 10, Turek
kom. 693 634 505
www.pasikhouse.krishome.pl

Władysławów najbardziej sfeminizowany, czyli ile k...
W kontenerach mieszanka, zamiast segregacji

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 26 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.