Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Dopinguj, odpocznij, integruj się. Sportowe emocje w Przykonie już w niedzielę

Kibicuj Naszym! - kolejna akcja w Przykonie
Już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia kolejna okazja, aby włączyć się do wspólnego kibicowania zawodnikom GKS Teleszyna Przykona. To kolejna odsłona akcji „Kibicuj naszym!”. 
 
 
Projekt aktywizujący lokalną społeczność realizowany jest pod nazwą „Kibicuj naszym!”. Rozgrywki GKS Klubu Teleszyna zyskają dzięki temu niezwykłą oprawę. Niedzielne starcie z drużyną Osiek Wielki będzie nie tylko okazją do dopingowania sportowców z Przykony, ale też do dobrej zabawy. Najmłodsi będą mogli szaleć na dmuchańcach, dla kibiców przygotowane będą gadżety, a strażacy zaprezentują wóz bojowy i metody ratownictwa. Na zakończenie imprezy czekać będzie ciepły posiłek.
 
Mecz rozpocznie się o godz. 16.00 , a atrakcje będą czekać na kibiców i gości już o godz. 14.00. Rozgrywki transmitowane będą również na żywo w internecie.
Malanów: Pierwszy ekologiczny mural w gminie jeszc...
Marian Mirosław Marczewski: Tonący brzydko się chw...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.