Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Geotermia, PKS i bloki. To nasze priorytety

Romuald Antosik

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Turku,

przed nami II Tura wyborów na Burmistrza Miasta Turku. Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za każdy oddany na mnie głos, a uzyskałem ich najwięcej spośród wszystkich kandydatów na burmistrza. Jednak aby wygrać wybory, potrzebna jest druga tura. Dlatego proszę, abyście ponownie poszli do wyborów i zagłosowali na mnie. To jest głos nie tylko na Romualda Antosika, ale głos na naszą przyszłość, jako mieszkańców, na kontynuację rozpoczętych działań, takich jak choćby:

- budowa geotermii i basenów geotermalnych na OSiRze,

- budowa bloków komunalnych,

- odtworzenie PKS w Turku,

- i wiele innych, o których informowałem Państwa w swoim programie wyborczym.

Szanowni Państwo,

znacie już moją pracę i zaangażowanie, gdyż od ponad 9 lat dzięki Waszemu zaufaniu jestem burmistrzem Turku i wiem, jak wiele udało nam się zrobić przez ten czas. Czas, który był bardzo trudny dla miasta, gdyż przez czyjeś decyzje została sprywatyzowana i w konsekwencji zlikwidowana kopalnia, wyłączona i wyburzona elektrownia, co spowodowało, że miasto straciło nie tylko dochody do budżetu i ciepło, ale mieszkańcy stracili miejsca pracy. I z tak trudnymi wyzwaniami przyszło mi się zmierzyć. Udało się, zapewniliśmy mieszkańcom ciepło, chociaż było to bardzo trudne. Miasto poradziło sobie z kryzysem, jaki nam stworzono prywatyzując największe zakłady pracy, jakimi były kopalnia i elektrownia.

Mieszkańcy Turku,

to co osiągnęliśmy przez ten czas w mieście jest naszym wspólnym sukcesem, bo odpowiedzialni za proces prywatyzacji chociaż powinni nam pomóc, niestety zostawili nas samym sobie. Nie mieliśmy pomocy od nikogo, ale mimo to daliśmy radę i z tego możemy być dumni.
Wprowadziliśmy nasze miasto w nowy etap rozwoju, z nowymi pomysłami na przyszłość jak:

- geotermia,

- powrót do budownictwa mieszkaniowego,

- modernizacja ulic, chodników, deptaka na 650-lecia, placów zabaw, parku, kina, oczyszczalni ścieków i wielu innych miejsc.

Miasto stało się przyjazne i otwarte na ludzi. Z wszystkich tych inwestycji mieszkańcy korzystają każdego dnia.

Szanowni Państwo,

moje działania są realne i nastawione na potrzeby mieszkańców, a nie na potrzeby kampanii wyborczej. Realnie oceniam możliwości miasta i je realizuję, bo taką mam wizję rozwoju Turku - robić, a nie obiecywać. I to Państwo widzicie każdego dnia jak zmienia się i pięknieje nasze miasto. Wystarczy porównać jak ono wyglądało przed objęciem przeze mnie funkcji burmistrza, a jak wygląda teraz. Czy którykolwiek z moich poprzedników zrobił dla tego miasta więcej?

Mieszkańcy Turku,

jako doświadczony samorządowiec z 25-letnim stażem pracy w urzędach, 18-letnim doświadczeniem politycznym oraz 9,5-letnim okresem pełnienia obowiązków Burmistrza Miasta Turku uważam, że lepszy samorząd nie bierze się z obietnic wyborczych, tylko z doświadczenia, umiejętności, determinacji oraz ciężkiej i wytrwałej pracy.

Bardzo proszę o wzięcie udziału w II turze wyborów i oddanie głosu na mnie, co jest gwarancją przyszłości i dalszego rozwoju naszego miasta.

Łączę wyrazy szacunku, licząc na dalszą współpracę,

Wasz burmistrz Romuald Antosik

Materiał sfinansowany przez Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Antosika

Tuliszków: Mistrzowie pożarniczej wiedzy w powieci...
Premia za Praktykę

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 19 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.