Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

List otwarty od finalistki Mam Talent Pauli Biskup do mieszkańców regionu

Paula Biskup

Kochani. W ostatnim czasie spełniłam wiele ze swoich marzeń i jestem za to bardzo wdzięczna. Zdaję sobie sprawę, że gdyby nie każda osoba, która w ostatnią sobotę postanowiła na mnie zagłosować, nie byłabym w tym miejscu gdzie jestem. Liczyłam bardzo na pomoc mieszkańców naszego regionu, Wielkopolski wschodniej, czyli Turku, Konina, Kalisza, Koła oraz okolicznych miejscowości i nie zawiodłam się. Bardzo za to dziękuję.

Czuję, że jestem teraz na właściwej drodze do realizacji siebie jako artystki, ale do tego jeszcze raz potrzebuję od Was wsparcia. W finale zaprezentuje Wam ponownie swoją nową autorską piosenkę, która mam nadzieję spodoba się Wam tak samo jak poprzednie. Głosując na mnie w sobotę otworzycie mi drzwi do spełnienia moich największych marzeń.
 
Wygrywając program Mam Talent będę mogła wydać swoją autorską płytę i pokazać ludziom całą swoją twórczość - czyli także część mnie samej.
 
Dziękuję za dotychczasową pomoc i zachęcam do ponownego zagłosowania na mnie. To w Was jest siła i tylko Wy możecie sprawić, aby moje plany na przyszłość stały się rzeczywistością :)

Bardzo proszę o głosy i z góry za nie bardzo dziękuję.

Paula

Kawęczyn: O sytuacji polskich rolników z Ministrem...
„W krainie czarów” – zabawa andrzejkowa w SOSW w T...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 21 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.