Piechotą do lata… z zadbanymi stopami

Aleksandra Całkiewicz

Zanim na dobre zadomowią się u nas ciepłe dni, warto zadbać o to, by móc odsłonić wypielęgnowane oraz zdrowe stopy. Najlepiej zaufać profesjonaliście i oddać się w ręce podologa.

Podologia jest to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką i terapią wszystkich chorób stóp. To idealne miejsce, aby po zimie przygotować się na ciepłe miesiące, zadbać nie tylko o piękny wygląd, ale też zdrowie.

Gabinet podologiczny Aleksandry Całkiewicz oferuje terapię wrastających paznokci, usuwanie modzeli, terapię usuwania odcisków, terapię na pękające pięty, leczenie grzybicy stóp i paznokci, profesjonalne zabiegi na stopach nadpotliwych, rekonstrukcję płytki paznokciowej, opatrunki odciążająco-korygujące, pielęgnację stopy cukrzycowej, usuwanie kurzajek oraz usuwanie nadmiernego rogowacenia skóry stóp.

Podolog z wieloletnim doświadczeniem postawi diagnozę oraz dobierze odpowiednią formę terapii i pielęgnacji. Bo zdrowe stopy potrzebują również pięknej oprawy. Gabinet oferuje zatem pedicure klasyczny oraz specjalistyczny, malowanie paznokci lakierem zwykłym oraz hybrydowym.

Pracę gabinetu można śledzić na bieżąco na fanpage Podologia Turek Aleksandra Całkiewicz.

Podologia Turek
mgr Aleksandra Całkiewicz
ul. F. Chopina 17
Tel. 721 410 063

Niebezpiecznie na skrzyżowaniu w Ciemieniu. Jedna ...
Swoje dane w urzędzie skarbowym zaktualizujesz on-...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.