Piękne i zdrowe stopy na lato? Nic prostszego!

Podologia Turek

Lato zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak założymy sandały warto zadbać o to, aby nasze stopy po zimie i długich tygodniach spędzonych w izolacji wyglądały zdrowo i pięknie.

Podologia jest to dziedzina medycyny zajmująca się profilaktyką i terapią wszystkich chorób stóp. W naszym gabinecie oferujemy pełen wachlarz usług dzięki którym stopy nie tylko będą zdrowe, ale również piękne.

Najważniejsza jest konsultacja i odpowiednia diagnostyka, którą oferuje podolog z wieloletnim doświadczeniem Aleksandra Całkiewicz. Czasem schorzenia sprawiają, że cały organizm nie funkcjonuje tak, jak tego oczekujemy. Możemy temu zapobiec.

Aby poprawić zdrowie i kondycję stóp oferujemy terapię wrastających paznokci, usuwanie modzeli, terapię usuwania odcisków, terapię na pękające pięty, leczenie grzybicy stóp i paznokci, profesjonalne zabiegi na stopach nadpotliwych, rekonstrukcję płytki paznokciowej, opatrunki odciążająco-korygujące, pielęgnację stopy cukrzycowej, usuwanie kurzajek oraz usuwanie nadmiernego rogowacenia skóry stóp.

Ważna jest również estetyka. Dlatego oferujemy pedicure klasyczny oraz specjalistyczny, malowanie paznokci lakierem zwykłym oraz hybrydowym. O naszej pracy, która jest także pasją na bieżąco informujemy na fanpage Podologia Turek Aleksandra Całkiewicz.

Piękne i zdrowe stopy- jest to możliwe!

Zapraszamy!

Podologia Turek
mgr Aleksandra Całkiewicz
ul. F. Chopina 17
Tel. 721 410 063

fot. MiGa Studio

Środy z krwiodawstwem w Turku
WEBINAR dla nauczycieli z Powiatu Tureckiego

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Anna w piątek, 22 maja 2020 09:54

Polecam,mila Pani Aleksandra, konkretna,fachowa obsluga i skuteczna.Czlowiek z pasją i sercem.

Polecam,mila Pani Aleksandra, konkretna,fachowa obsluga i skuteczna.Czlowiek z pasją i sercem.
Gość
wtorek, 19 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.