Pracownia Języków Obcych - ASLAN - doświadczenie, wiedza i umiejętności

Pracownia Języków Obcych ASLAN

Pracownia Języków Obcych - ASLAN to gwarancja najwyższych standardów i świetnego zaplecza dydaktycznego. Do oferty dołączyły także zajęcia z matematyki - bo nie ma większej satysfakcji niż zdolność rozumienia!

Pracownia Języków Obcych - ASLAN umiejętnie łączy w sobie doświadczenie oraz indywidualne podejście na różnych poziomach zaawansowania. Naukę mogą zacząć już dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkól podstawowych. Dostępne są również zajęcia przygotowujące do chociażby do egzaminów maturalnych oraz oferta skierowana do studentów. W ofercie pracowni ASLAN dostępne są także stojące na wysokim poziomie konwersacje, które w zależności od preferencji mogą odbywać się w sali wykładowej, bądź też mogą być prowadzone przez telefon lub komunikator internetowy. ASLAN – Pracownia Języków Obcych posiada bogate doświadczenie w świadczeniu usług oraz dostarczaniu szkoleń językowych dla firm i klientów indywidualnych. Pracownia Języków Obcych ASLAN jest miejscem, w którym można rozpocząć swoją przygodę z językiem obcym lub też przejść z nim na wyższy poziom. Podczas nauki istnieje opcja konwersacji online z Amerykanami, co stanowi nowatorskie i skuteczne rozwiązanie.

Dodatkowo ASLAN rozszerza pole swojej działalności otwierając się na maturzystów, ósmoklasistów oraz wszystkich tych, którzy chcą zaprzyjaźnić się z królową nauk. Specjalnie dla nich powstały zajęcia z matematyki. W przejrzysty sposób, krok po kroku pozwolą one zrozumieć tę dziedzinę i przygotować się m.in. do ważnych egzaminów. W ofercie znaleźć można zajęcia przygotowujące chociażby do egzaminów w tym maturalnych.

ASLAN
ul.Kolska Szosa 3
62-700 Turek
Tel. 667 848 933

Projekt „Niezłomny” – przetrwają tylko najlepsi!
Dramat na Wyzwolenia. Mężczyzna wyskoczył z balkon...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.