Przykona: Piłkarze rywalizowali o puchar wójta

Turniej OSP w Przykonie
Sobotnie (22 stycznia) popołudnie upłynął amatorom piłki nożnej na sportowych emocjach. Wszystko za sprawą Gminnego Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przykona, w których rywalizowały ze  sobą jednostki OSP. 
 
 
 
Hala sportowa w Przykonie wypełniła się w sobotnie popołudnie sportowymi emocjami, ale też duchem rywalizacji. Wszystkie zespoły prezentowały wysoki poziom, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. Po rozegraniu wszystkich pojedynków i podsumowaniu punktów było już jasne, że pierwszą lokatę zajmuje drużyna OSP Gąsin. Na drugim miejscu uplasował się zespół złożony z druhów OSP Przykona, a tuż za nim strażacy z OSP Boleszczyn. Czwarte miejsce zajęli zawodnicy z OSP Radyczyny. 
 
Najlepszym strzelcem sobotniego turnieju został Roman Bąkowski z OSP Przykona. Dla zwycięzców przygotowano dyplomy i nagrody. Współorganizatorem zawodów był Klub Teleszyna Przykona. 
 
 
Fot. OSP Boleszczyn
Będzie się działo! 30. finał WOŚP już w najbliższą...
Licytuj gadżety i pomóż wygrać z nowotworem

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 28 maja 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.