Pyszne piątki w Hito Sushi

Hito

Pierwsze co przywodzi na myśl japońska kuchnia to oczywiście sushi, ale już niebawem będzie okazja przekonać się, że jest w niej o wiele więcej smaków. Na pyszne piątki z oryginalnymi smakołykami zaprasza restauracja Hito Sushi w Turku.

Już w przyszły piątek, 15 stycznia będzie można przekonać się, że WHito Sushi to nie tylko zestawy sushi przygotowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, przystawki, tradycyjna zupa miso, ramen czy też ciepłe dania z tradycją dalekiego wschodu. Specjalnie z myślą o klientach powstała nowa oferta. 15 i 29 stycznia kuchnia przeniesie się przed budynek restauracji. Tam powstawać będą dorayaki, czyli ulubiony przysmak milionów Japończyków. Oryginalne dorayaki nieco przypominają uszyte naleśniki. Składa się je jak kanapkę, a pomiędzy plackami kryje się słodka paska, której bazą jest fasola adzuki, ale w Turku będzie ich można spróbować również z innymi ciekawymi nadzieniami. W Hito Sushi dorayaki podawane będą w towarzystwie kawy przyrządzonej według pięciu przemian, japońskiej herbaty lub gorącej czekolady. Cena jednego zestawu to 10 zł.

Całość wydarzenia zorganizowana zostanie na zewnątrz restauracji i odbywać się będzie przy muzyce. W ostatni piątek, 29 stycznia o godz. 17.00 wystąpi natomiast utalentowana skrzypaczka pochodząca z Turku - Małgorzata Musidlak, na co dzień współpracująca m.in. z Adamem Sztabą. Pierwszy piątek z japońskimi smakołykami już 15 stycznia, od godz. 15.00

Hito Sushi
ul. Browarna 2
62-700 Turek

Godziny otwarcia
Wt-Nd 12:00-21:00, dowozy od 13:00
Zamówienia tel. 575 716 767

Malanów: Cyfrowe nowości w bibliotece
COVID-19 nie odpuszcza. Kolejne przypadki zachorow...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 18 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.