Służba zawodowa – to nie oferta pracy, to sposób na życie

Wojsko

W związku z przyśpieszeniem profesjonalizacji i wzmocnieniem szeregów Wojska Polskiego, wszyscy którzy chcą służyć w Siłach Zbrojnych RP, mają do tego znakomitą okazję.

Poszukiwani są chętni do pełnienia służby jako żołnierze zawodowi. Wojsko Polskie stwarza dziś wiele nowych możliwości dla osób, które chcą służyć Polsce. To możliwość rozwoju, zdobycia dodatkowych kwalifikacji. Żołnierzem zawodowym może zostać każdy kto przeszedł wcześniej czynną służbę wojskową lecz nie tylko, posiada obywatelstwo polskie, nieposzlakowaną opinię, zdolność psychiczną i fizyczną do pełnienia służby. Osoby, które trafią do armii mogą liczyć na stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne uposażenie i dodatkowe wsparcie socjalne dla rodzin. Dodatkowymi atutami służby są perspektywy rozwoju, praca na nowoczesnym sprzęcie. Służba wojskowa łączy tradycję z nowoczesnością. Może stanowić również świetną zabawę i stwarza szansę na poznanie innych kultur oraz co najważniejsze daje satysfakcję z niesienia pomocy innym.

Jeśli pasjonujesz się wojskiem, czujesz chęć służenia ojczyźnie, sprawdzenia siebie w sytuacjach ekstremalnych, masz silny charakter spróbuj swoich sił w atrakcyjnym zawodzie jakim jest żołnierz zawodowy.

To wszystko stoi otworem przed obywatelami. Czekamy na Was. To Wy kształtujecie swoją przyszłość. Nie lubisz nudy i nie boisz się wyzwań? Chcesz wykonywać pewną, ciekawą i od kilku lat dobrze płatną pracę? Przyjdź i spróbuj swoich sił.

W celu zasięgnięcia szczegółowych informacji i rozpoczęcia procedury należy zgłosić się do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Koninie, znajdującej się przy ul. Hurtowej 1.
Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Tu...
Zapraszamy na HIP-HOP FEST IN TOUR 2019

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.