Tuliszków: Uroczyste Otwarcie Miasteczka rowerowego i Strefy gier

Miasteczko Tuliszków

W piątek, 30 września w Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Tuliszkowie odbyło się oficjalne otwarcie „Miasteczka rowerowego” oraz „Strefy gier”. Wydarzenie obfitowało w moc atrakcji oraz wiedzy.

W uroczystym spotkaniu uczestniczyli między innymi absolwenci przedszkola wraz z rodzicami, burmistrz gminy i miasta Tuliszków Krzysztof Roman, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie Piotr Florek wraz z zastępcą dyrektora BRD Mariuszem Seńko, członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowy w Tuliszkowie, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie Ewa Klimczak – Macudzińska, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuliszkowie Tadeusz Wawrzyniak wraz z druhami strażakami, Komendant Komisariatu Policji w Tuliszkowie Roman Marczyński wraz z przedstawicielami KP, Łukasz Wróbel właściciel firmy MEDCAR wraz z ratownikami medycznymi.

Wśród zaproszonych gości znalazła się również Kinga Grześkiewicz, która pełniła funkcję Przewodniczącej Rady Rodziców w latach 2019-2020, a od września bieżącego roku pełni ją ponownie oraz Milena Świderska przewodnicząca Rady Rodziców w latach 2020-2021 i 2021-2022 .

Dyrektor Przedszkola Justyna Gascon Carreño przywitała wszystkich przybyłych gości i zaprosiła na krótką inscenizację w wykonaniu pięciolatków – wychowanków Lucyny Cholewińskiej.

Serdeczne podziękowania skierowano również do wszystkich osób i instytucji wpierających realizację przedszkolnego projektu.

Dyrektor przedszkola podziękowała również policjantom, strażakom i ratownikom medycznym, którzy wspierają placówkę prowadzą wszelkiego rodzaju akcje, projekty i realizując programy.

Należy nadmienić, że podczas wydarzenia burmistrz Krzysztof Roman oraz dyrektor WORD w Koninie przekazali na użytek wychowanków przedszkola rowerki biegowe oraz kaski. Podziękowania należą się również rodzicom dzięki którym udało się natomiast sfinalizować zakup „Miasteczka rowerowego” i „Strefy gier”, urządzenia wielofunkcyjnego na plac zabaw, 5 aut Little Tikes oraz 6 hulajnóg.

Podczas uroczystości miało miejsce przecięcie czerwonej wstęgi, a absolwentów zaproszono do korzystania z przygotowanych atrakcji, takich jak choćby miasteczko rowerowe, strefa gier, rozbudowany plac zabaw, malowanie twarzy oraz spotkanie z przedstawicielami służb bezpieczeństwa. Popołudnie umilił wszystkim gościom słodki poczęstunek przygotowany przez nauczycieli i pracowników przedszkola.
Tuliszków: Uniwersytet Trzeciego Wieku wznowił dzi...
Alert RCB powiadomi o zagrożeniu radiacyjnym. Jode...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.