Władysławów: Druhowie ochotnicy w sportowym wydaniu

Turniej OSP gmina Władysławów

Członkowie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Władysławów udowodnili, że drzemie w nich duch sportowej rywalizacji. W sobotnie (9 lutego) popołudnie wzięli udział w turnieju piłki nożnej.

Na start w gminnym turnieju jednostek OSP w piłkę nożną zdecydowało się sześć drużyn. Do rywalizacji stanęli druhowie z Chylina, Jabłonny, Kun, Władysławowa oraz Wyszyny. W duchu sportowej rywalizacji, ale też z ogromną dawką dobrej zabawy, szczyptą humoru i niebywałą kondycją strażacy ochotnicy udowadniali, że na boisku radzą sobie równie sprawnie, co podczas akcji ratowniczych.

Po rozegraniu wszystkich meczy wiadomo było że pierwsze miejsce przypadnie druhom z Wyszyny. Na drugim uplasowali się strażacy z Chylina, a trzecia pozycja należała do reprezentacji OSP Władysławów. Kolejne miejsca zajęli MDP Chylin, OSP Kuny oraz OSP Jabłonna.

Poseł Ryszard Bartosik: W związku z ostatnimi mani...
Bal Turysty okazją do podziękowań za niesienie pom...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
sobota, 24 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.