Wujo Radzio, Michał Kwiatkowski oraz Jakub Michalski- czyli Stand UP w Browarze Turek już w lipcu!

Stand Up w Turku

Duża dawka śmiechu i pozytywnej energii czekać będzie w Browarze Turek 26 lipca. STAND UP | Wujo Radzio x Michał Kwiatkowski + SUPPORT | NAGRANIE PROGRAMU prawdziwymi historiami i ogromnym poczuciem humoru rozśmieszą gości do łez. Już teraz zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Wujo Radzio to człowiek nie musi zmyślać, on po prostu opowiada swoje życie. Misja, uśmiech na Twojej twarzy! Analityk, filozof i skąpiec, bo od 3 lat mieszka w Poznaniu. Naiwny człowiek z odruchem samozachowawczym i instynktem wysmakowanego żartu. Mesjasz dobrego humoru, jak syn marnotrawny wraca do Turku by nagrać swój program i podzielić się ze światem swoim programem.

Jeżeli myślałeś że Michał Wiśniewski rządzi Łodzią jesteś w błędzie, może Michał Kwiatkowski nie ma czerwonych włosów (w sumie ich nie ma), ale za to zęby o krystalicznie bieli. Przemiła osobowość, która jeszcze niedawno pracowała w Radiu, głos będzie Ci znajomy! Nie musisz wysyłać smsów, aby wygrać samochód, w cenie biletu otrzymasz sejf pełnych żartów i nietuzinkowych historii.

Jakub Michalski to duża postać w stand-upie, dosłownie! Legenda głosi, że w brodzie ukrywa swoje żarty. Improwizacja to jego chleb powszedni, na scenie czuje się jak ryba w wodzie!

Zapraszamy w piątek, 26 lipca na godzinę 20.00 do Browaru Turek! Bilety do kupienia w cenie 20 zł TUTAJ lub w samym Browarze.

A tymczasem mamy dla Was niespodziankę. Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na wydarzenie. Jak je zdobyć? Szczegóły naszego konkursu TUTAJ.

Zapraszamy!

Lewym Okiem: Rozważania o polityce w powiecie ture...
Kapela zagrała z charytatywnym akcentem w Browarze

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 05 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.