Zdrowie zaczyna się od stóp. Zadbaj o nie już teraz

Podologia Aleksandra Całkiewicz

Stopy to fundament całego ciała. Właśnie dlatego warto przyjrzeć się bliżej temu, jak funkcjonują, codziennie nosząc ciężar naszego ciała. Pomoże w tym profesjonalista - podolog Aleksandra Całkiewicz, w której gabinecie można już wykonać badanie z użyciem podoskopu.

Podoskop diagnostyczny służy do badania statycznego stóp pacjenta oraz oceny wad stóp metodą odbicia lustrzanego. Przy pomocy podoskopu można badać stopy u dzieci, młodzieży i dorosłych. Badanie przeprowadzone z wykorzystaniem tego urządzenia Daje wiele podstawowych informacji niezbędnych w trakcie diagnozowania i leczenia wszelkich schorzeń. Umożliwia właściwą ocenę kształtu stopy, obecności zgrubień na skórze, odcisków.

Takie badanie staje się podstawą do dalszej diagnostyki i rozpoczęcia terapii, chociażby z wykorzystaniem wkładek korekcyjnych. Bóle w obrębie kończyn dolnych mogą mieć bardzo zróżnicowane podłoże. Właśnie dlatego proces leczenia powinien być poprzedzony właściwą diagnostyką.

Badanie z użyciem podoskopu jest podstawą do rozpoczęcia terapii wykorzystującej indywidualnie wyprofilowane wkładki do obuwia. Pozwala ona na odpowiednie ukształtowanie stopy, niwelując dolegliwości bólowe i przynosząc ulgę w codziennym funkcjonowaniu. Precyzyjne diagnozy i idealnie dobrane metody rozwiązania wykrytego problemu stanowią podstawę działalności gabinetu pedologicznego Aleksandry Całkiewicz.

Gabinet mieści się przy ulicy Chopina 17 w Turku.
Zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 721-410-063
Kierowcy na podwójnym gazie. Rekordzista przekrocz...
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Zamościu

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 18 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.