Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Oszuści robią u Ciebie zakupy? Sprawdź, jeśli sprzedajesz na platformach internetowych

O tym, jak działają oszuści internetowi przekonał się niestety mieszkaniec naszego powiatu, który zamieścił ogłoszenie na portalu społecznościowym, w zakładce będącą platformą sprzedażową. Na jego ofertę odpowiedział oszust. 

  0 komentarze
0 komentarze

Policjant z Turku na podium półmaratonu!

Podkomisarz Łukasz Wodziński, funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Turku zdobył trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Policji. Uczestnicy do pokonania mieli dystans półmaratonu.

  0 komentarze
0 komentarze

Ćwiczenia w zakładzie Getec

27 marca funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku, przeprowadzili ćwiczenia połączone z próbną ewakuacją zakładu GETEC Polska Sp. z o.o. ul. Korytkowska 14, 62-700 Turek.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Brudzew: Spłonęły 22 ary poszycia leśnego

W lasach zaczął się najbardziej niebezpieczny pod względem zagrożenia pożarowego okres. Pierwszy w tym roku pożar poszycia leśnego wybuchł na terenie leśnictwa Brudzew.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Władysławów: Pożar budynku inwentarskiego w Chylinie. Spłonęły pisklęta

Kilka godzin trwało gaszenie pożaru na terenie dawnego gospodarstwa PGR w Chylinie. Ogień pojawił się w kurniku. Niestety, spłonęło 17 tysięcy piskląt.

  0 komentarze
0 komentarze

Walne zebranie sprawozdawcze członków OSP Turek

W sobotę, 16 marca w Domu Strażaka odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków OSP Turek.

  0 komentarze
0 komentarze

Kawęczyn: Nowy wóz oficjalnie powitany przez strażaków

Druhowie z OSP Kawęczyn cieszą się nowym wozem ratowniczo-gaśniczym. Samochód w jednostce uroczyście powitano w piątek (15 marca), a dzień później oficjalnie przekazano kluczki i przecięto wstęgę.

  4 komentarze
4 komentarze

Kolejni Pierwsi Ratownicy z OSP Turek odebrali swoje certyfikaty oraz torby medyczne

Na terenie Miasta Turek działa już prężna grupa sześciu Pierwszych Ratowników: Weronika Wysocka, Krzysztof Pietrzak, Łukasz Darul, Łukasz Dzikowski, Maciej Chojnacki oraz Dominik Rogodziński.

  0 komentarze
Etykiety:
0 komentarze

Publikujemy wizerunek sprawcy kradzieży- kto rozpoznaje?

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku prowadzą czynności w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych o łącznej wartości ponad 1900 złotych, z terenu jednego ze sklepów przy ul. Kaliskiej w Turku, do której doszło w dniu 5 stycznia 2024 roku. Podczas prowadzonego postępowania funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie monitoringu, który zarejestrował wizerunek osoby, będącej sprawcą przestępstwa.

  0 komentarze
0 komentarze

Kawęczyn: Pożar w Kowalach Pańskich- Kolonii. Ogień strawił dach i poddasze

Do groźnego pożaru domu jednorodzinnego doszło we wtorkowy (5 marca) ranek w Kowalach Pańskich- Kolonii (gm. Kawęczyn). Niestety ogień strawił całe poddasze i dach.
 
  0 komentarze
0 komentarze

Wojskowa amunicja wykopana z ogródka

Na niecodzienne nalezisko natrafił jeden z mieszkańców Turku podczas prac w swoim ogrodzie. Mowa o naboju z karabinu kalasznikov, pochodzącym z 1949 roku. 
 
 
  3 komentarze
3 komentarze

„Znajoma z messengera” czyli kolejne oszustwo w powiecie

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.