Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

22-latek zatrzymany za usiłowanie rozboju i kradzież z włamaniem

22-latek zatrzymany za usiłowanie rozboju i kradzież z włamaniem

 Sąd Rejonowy w Turku na wniosek Prokuratury Rejonowej w Turku tymczasowo aresztował na okres trzech miesięcy 22-letniego mieszkańca Turku za dokonanie dwóch przestępstw - usiłowania rozboju oraz kradzieży z włamaniem. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Turku.

W środę, 29 marca młody mężczyzna usiłował dokonać kradzieży pieniędzy z kasy w jednym ze sklepów na terenie Turku. Tego samego dnia przy użyciu noża usiłował dokonać rozboju. Sprawca został  zatrzymany przez funkcjonariuszy Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Turku. Po przedstawionych zarzutach na wniosek Prokuratury Rejonowej w Turku sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. 

Za to przestępstwo grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Konsultacje dotyczące precyzyjnego przebiegu kolei...
Władysławów: Gmina po raz kolejny bez funduszu soł...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.