29-letni mieszkaniec powiatu tureckiego zatrzymany z narkotykami

Narkotyki Turek

Nieoczekiwany finał miała podjęta interwencja policjantów wobec grupujących się wbrew rozporządzeniu mężczyzn. U jednego z nich w plecaku policjanci ujawnili dużą ilość narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

W ubiegłym tygodniu policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego z KPP w Turku podjęli interwencję wobec trzech mężczyzn, którzy grupowali się w miejscu publicznym. Jest to zabronione z uwagi na wprowadzone Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii. Na widok umundurowanych funkcjonariuszy jeden z nich zaczął uciekać. Bardzo szybko został zatrzymany i wtedy okazało się jaki był powód ucieczki.

Policjanci w jego plecaku ujawnili dużą ilość narkotyków, dwie wagi elektroniczne, młynek i woreczki strunowe. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 85 gramów białej substancji oraz ok. 25 gramów suszu roślinnego i 8 gramów innej substancji psychoaktywnej. Wstępne badania dały wynik pozytywny w kierunku amfetaminy, marihuany i nowych substancji psychoaktywnych.

29-letni mężczyzna, mieszkaniec naszego powiatu trafił do policyjnego aresztu. Na chwilę obecną usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, co zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Źródło: KPP Turek

Kawęczyn: Elżbieta Tomczak będzie zastępcą wójta
Kolejne dofinansowanie dla Miejskiego Domu Kultury

Podobne wpisy

 

Komentarze 2

Gość - mik w poniedziałek, 30 marzec 2020 14:02

ładne topki

ładne topki :p
Gość - Graza 56 w poniedziałek, 30 marzec 2020 13:53

Powinien dostać najwyższy wymiar kary w kamieniołomach ,a nie cieply wikt i opierunek. Chyba 29 lat to głąb rozumie ile matek przez niego płacze. Współczuję jego matce na takiego idiote patrzeć .

Powinien dostać najwyższy wymiar kary w kamieniołomach ,a nie cieply wikt i opierunek. Chyba 29 lat to głąb rozumie ile matek przez niego płacze. Współczuję jego matce na takiego idiote patrzeć .
Gość
sobota, 05 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.