Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Ponad 50 policjantów poszukiwało kobiety w ciąży. Kobieta cała i zdrowa

KPP Turek

Całą noc funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Turku poszukiwali będącej w zaawansowanej ciąży mieszkanki powiatu tureckiego, której zaginięcie zgłoszono wczoraj późnym wieczorem. Dzięki informacjom przekazanym przez mieszkankę Turku zaginiona został odnaleziona cała i zdrowa dzisiaj rano.

Przed północą partner zaginionej powiadomił, że ostatni raz kontakt z kobietą miał ok. godz. 23.00. Zaginiona przekazał, że nie wie gdzie się znajduje i nie ma sił aby iść dalej. Po tym już nie można było nawiązać z nią kontaktu. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Turku natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W akcji brały udział wszystkie patrole, które w nocy pełniły służbę na terenie Turku. Z uwagi na realne zagrożenia dla życia i zdrowia ogłoszono alarm dla policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Turku i dalsze czynności poszukiwawcze realizowało ponad 50 policjantów.

źródło: KPP Turek

Władysławów: Druhny i druhowie z Wyszyny najlepsi ...
Gm. Turek: Skoczne zakończenie wakacji w Stajni Ro...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.