Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Nowa struktura sił odwodowych województwa wielkopolskiego

struktura

W dniu 05 czerwca zostały podpisane aneksy do porozumień w sprawie włączenia Ochotniczych Straży Pożarnych w Kowalach Pańskich, Kowalach Księżych i w Przykonie do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego.

Na mocy podpisanych aneksów w/w jednostki mogą być włączone do sił odwodowych województwa wielkopolskiego, w ramach plutonu z powiatu tureckiego tworzonego wspólnie z Jednostką Ratowniczo Gaśniczą w Turku.

Umowy zostały podpisane przez p.o.Komendanta Powiatowego PSP w Turku kpt.Piotra Pietruchę, wójta gminy Kawęczyn Jana Nowaka, wójta gminy Turek Karola Mikołajczyka, zastępcę wójta gminy Przykona Romana Marciniaka oraz Zygmunta Białasa – Prezesa OSP Kowale Księże, Mirosława Sekurę – Prezesa OSP Przykona oraz Piotra Szalewskiego – Prezesa OSP w Kowalach Pańskich.

źródło: PSP Turek

Dobra: Wielkopolskie Dni Sztuki i Zdrowia w DPS w ...
Przykona: Podziękowania dla Władysława Misiaka z o...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.