Akcja Znicz 2019 - zmiany w organizacji ruchu

Akcja Znicz

W dniu 31 października policjanci rozpoczną akcję „Znicz 2019”, która potrwa do 3 listopada. Głównym zadaniem policjantów będzie zapewnienie płynnego i bezpiecznego ruchu w rejonach cmentarzy, ale również na głównych ciągach komunikacyjnych. Informujemy o zmianach organizacji ruchu w tym okresie na terenie powiatu tureckiego.

W okolicy cmentarza w Turku ustanowiony zostanie zakaz zatrzymywania się po prawej stronie Alei Jana Pawła II jadąc w kierunku Koła, na odcinku od skrzyżowania z ul. Rubinową do ul. Chopina. Dodatkowe znaki zakazu zatrzymywania zostaną ustawione po obu stronach na ul. Chopina od ul. Milewskiego do Alei Jana Pawła II.

Zakazy zatrzymywania zostaną ustanowione również na drogach w okolicach cmentarzy w miejscowościach Tuliszków, Grzymiszew, Głuchów, Milejów, Russocice.

W Turku na skrzyżowaniu prowadzącym do cmentarza, czyli skrzyżowaniu ul. JanaPawła II oraz ul. Chopina czasowo będzie wyłączona sygnalizacja świetlna w momentach największego nasilenia ruchu. W tym czasie ruchem kierować będą funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego.

Prosimy Państwa o wielką cierpliwości, wyrozumiałość dla innych uczestników ruchu oraz dla policjantów, którzy w tych dniach będą pełnić służbę. Funkcjonariusze, którzy będą kierować ruchem zrobią wszystko aby byli Państwo bezpieczni i ruch odbywał się płynnie.

W dniu 31 października w godz. 18.00-22.00 oraz w dniu 1 listopada w godz. 8.00-22.00 obowiązywać będzie zakaz ruchu pojazdów ciężarowych i zespołu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.

Prosimy wszystkich pieszych oraz kierowców o dużą rozwagę oraz ostrożność w trakcie podróży na groby swoich bliskich.

źródło: KPP Turek

Uczniowie nagrodzeni
Medale dla par

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 05 grudzień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.