Akcja Znicz- zmiany w organizacji ruchu

Akcja Znicz

W okresie od 28 października do 2 listopada 2023 roku na terenie powiatu tureckiego zostanie przeprowadzona „AKCJA ZNICZ 2023”. Głównym zadaniem policjantów będzie zapewnienie płynnego, bezpiecznego ruchu w rejonach cmentarzy oraz na głównych ciągach komunikacyjnych. Informujemy o zmianach organizacji ruchu w tym okresie na terenie powiatu tureckiego.

Zmiany organizacji ruchu w rejonie cmentarzy wprowadzone zostaną w miejscowościach:
-Russociece
-Grzymiszew (dojazd do cmentarza możliwy od miesjcowości Piętno i Gozdów)
-Przykona
-Tokary
-oraz w mieście Dobra.

W Turku na głównym skrzyżowaniu prowadzącym do cmentarza, czyli skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II oraz ul. Chopina czasowo, w momentach największego nasilenia ruchu kołowego jaki i pieszego będzie wyłączona sygnalizacja świetlna. W tym czasie ruchem kierować będą funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Turku.

Prosimy Państwa o wielką cierpliwość, wyrozumiałość dla innych uczestników ruchu oraz dla policjantów, którzy w tych dniach będą pełnić służbę.

Funkcjonariusze oraz strażacy OSP, którzy będą wspierali działania Policji i będą kierować ruchem zrobią wszystko, aby byli Państwo bezpieczni i ruch odbywał się płynnie.

Prosimy wszystkich pieszych oraz kierowców o dużą rozwagę i ostrożność w trakcie podróży na groby swoich bliskich oraz stosowanie się do wydawanych poleceń oraz zachęcamy do korzystania z udostępnionego transportu publicznego.

 

Konkurs ekologiczny „Piecza zastępcza z ekologią ż...
Uroczyste przekazanie sprzętu dla OSP Tuliszków i ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 02 marca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.