Amfetamina i kradzione auto. 24-latek zatrzymany przez policję

policja
24-letni mieszkaniec Turku został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty kradzieży samochodu oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Za swoje wybryk młody mężczyzna może spędzić w więzieniu nawet 10 lat. 
 
W ubiegłym tygodniu turkowscy funkcjonariusze otrzymali informację o kradzieży samochodu marki Peugeot 206. Auto miało zostać skradzione sprzed jednej z posesji na terenie miasta. Dzięki informacjom przekazanym przez właściciela pojazdu policjanci ujawnili zaparkowany pojazd. Przy samochodzie spotkali też 24-letniego mężczyznę, który dopuścił się kradzieży. W trakcie przeszukania ujawnili przy nim ponad 38 gramów białego proszku. Wstępne badanie testerem potwierdziło, że jest to amfetamina.
 
Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty kradzieży oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Młody turkowianin jest znany funkcjonariuszom i był już wcześniej karany za posiadania środków odurzających. Został objęty policyjnym dozorem i grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 
Wszyscy uczestnicy osiemnastki w kwarantannie. Ost...
Jak wybrać materac do spania?

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 20 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.