Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Arkadiusz Janaszkiewicz oficjalnie zastępcą Komendanta Powiatowego PSP w Turku

Arkadiusz Janaszkiewicz

Od 3 kwietnia turkowscy strażacy już oficjalnie mają nowego zastępcę komendanta. Uroczystość odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Poznaniu.

Pełniący od 29 października 2018 roku obowiązki zastępcy komendanta mł. bryg. Arkadiusz Janaszkiewicz w środę, 3 kwietnia, odebrał z rąk bryg. Andrzeja Bartkowiaka – Wielkopolskiego Komendanta PSP powołanie na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Turku. Uroczystość odbyła się w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Poznaniu.

Po powrocie ze stolicy województwa nowo powołany zastępca komendanta otrzymał gratulacje oraz życzenia kolejnych sukcesów od kadry tutejszej Komendy na czele z jej Komendantem kpt. Piotrem Pietrucha.

Mł. bryg. Janaszkiewicz w 1997 roku ukończył Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu, a od 2006 roku dowodził Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą w Turku. Ma 43 lata, dwójkę dzieci i jest mieszkańcem Turku.

Zdjęcia: KW PSP Poznań, KP PSP Turek
 
Dobra: Alicja Piestrzyńska laureatką Nagrody Publi...
Nowy naczelnik Wydziału Edukacji w powiecie tureck...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - jesienny wiatr w czwartek, 04 kwietnia 2019 23:09

Graty Arek, tylko szkoda że niebawem bedzie zmiana ;-)

Graty Arek, tylko szkoda że niebawem bedzie zmiana ;-)
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.