Arkadiusz Przybyła zastępcą Komendanta Głównego PSP

Arkadiusz Przybyla zastepca KG PSP
Arkadiusz Przybyła do niedawna pełnił obowiązki szefa wielkopolskich strażaków, a dziś został zastępcą Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.
 
Młodszy brygadier Arkadiusz Przybyła jest radnym powiatu tureckiego i dotychczas pełnił funkcję zastępcy Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Zajmował to stanowisko od listopada 2016 roku. Wcześniej był dowódcą sekcji i dowódcą zmiany w KM PSP w Koninie, gdzie uczestniczył w wielu akcjach ratowniczo-gaśniczych, a także koordynował działania operacyjne służb i podmiotów ratowniczych. Od 2006 r. do 2007r. pełnił służbę w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Poznaniu na stanowisku z-cy Naczelnika i Naczelnika Wydziału. W latach 2007-2008 przeniesiony do Komendy Głównej PSP. Od kwietnia 2016 r. zajmował stanowisko głównego specjalisty w Wydziale Organizacji i Nadzoru Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu realizując zadania z zakresu kontroli w komendach miejskich /powiatowych woj. wielkopolskiego.
 
Od 5 grudnia Arkadiusz Przybyła pełnił obowiązki szefa wielkopolskich strażaków. Wcześniej aktywnie angażował się w prace podzespołu ds. systemu rent i orzecznictwa w służbach mundurowych przy Ministrze SWiA oraz zespołu przy Komendancie Głównym PSP w zakresie opracowania projektu rozporządzenia w sprawie stanowisk służbowych w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej.
Gm. Turek: Rząd zaplanuje, my zapłacimy, czyli bud...
Tuliszków: Mieszkańcy zasiedli do świątecznego sto...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Dobra zmiana w czwartek, 19 grudnia 2019 17:03

A co ten Pan robił między 2008 a 2016 rokiem. Zbijał bąki jako etatów związkowiec i brał pensje jak komendant. Żenada

A co ten Pan robił między 2008 a 2016 rokiem. Zbijał bąki jako etatów związkowiec i brał pensje jak komendant. Żenada
Gość
sobota, 28 stycznia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.