Bardzo droga jazda w terenie zabudowanym. Kierowcy stracili uprawnienia

Przekroczyli predkosc w terenie zabudowanym. Stracili prawa jazdy
Przekroczenie prędkości w terenie zabudowany o więcej niż 50 km/h to dla kierowców nie tylko wysoki mandat i punkty karne, ale także utrata uprawnień do prowadzenia pojazdów. Mimo to funkcjonariusze drogówki na drogach powiatu tureckiego zatrzymali troje kierujących, którzy bez względu na konsekwencje zdecydowali się na brawurową jazdę. 
 
 
W czwartek, 19 sierpnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w miejscowości Nowy Świat (gm. Tuliszków) zatrzymali prowadzone przez kobietę BMW. Kierująca przekroczyła prędkość o 94 km/h, w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym do 50 km/h. Brawurowa jazda zakończyła się dla pani mandatem w wysokości 500 zł, 10 punktami karnymi i utratą prawa jazdy na trzy miesiące. 
 
Dalsze działania policjantów tego dnia i w tym miejscu doprowadziły do zatrzymania kolejnych dwóch kierujących, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierujący motocyklem BMW jechał z prędkością 108 km/h, natomiast kierujący samochodem Mercedes poruszał się z prędkością 103 km/h.  Także w tym przypadku funkcjonariusze zatrzymali kierującym prawa jazdy na najbliższe trzy miesiące.
Władysławów: Od pół wieku wspólnie przez życie, cz...
Szum medialny jest niepotrzebny. Trwają rozmowy w ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.