Bilans sylwestrowej nocy. Spłonęła wiata śmietnikowa i cztery auta

Społdzielców

Powitaliśmy Nowy Rok. Niestety dla niektórzy mieszkańcy naszego miasta nie mieli powodu do świętowania. Wszystko za sprawą pożaru w wyniku którego dwa auta praktycznie doszczętnie spłonęły.

Zdarzenie miało miejsce 1 stycznia około godziny 1.20. Jak informuje rzecznik rasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku asp. Sztab.Mateusz Latuszewski na ulicy Spółdzielców doszło do zapruszenia ognia w jednym ze śmietników. Ogień przeniósł się na auta w wyniku czego doszło do ich spalenia. Auta marek Opel, Hiunday zostały doszczętnie zniszczone, natomiast nadpaleniu uległy także dwa samochody marki Renault.

Do pożaru zadysponowano dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Turku. Strażacy ugasili ogień oraz zabezpieczyli teren. 

Możliwe jest, że przyczyną zdarzenia były fajerwerki

Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

fot.M.JAC

Droższe bilety na turkowską pływalnię
Już wkrótce w Tuliszkowie wyjątkowe wydarzenie muz...

Podobne wpisy

 

Komentarze 3

Gość - Bogdan w poniedziałek, 02 stycznia 2023 09:21

Kałużny ze Starostwa się nie zgodził na imprezę w Rynku to ludzie zrobili sami ?

Kałużny ze Starostwa się nie zgodził na imprezę w Rynku to ludzie zrobili sami ?
Gość - Piotr w niedziela, 01 stycznia 2023 19:44

Gratulacje dla piszącego artykuł...

Gratulacje dla piszącego artykuł...
Gość - trzeźwy w niedziela, 01 stycznia 2023 18:31

Hiunday? Ciekawe jaki model i rocznik.

Hiunday? Ciekawe jaki model i rocznik.
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.