Brudzew: Ci druhowie już z nimi nie zagrają, mimo to pamięć o nich wciąż trwa

Niezapomnieni Druhowie z Brudzewa

Na początku listopada myśli kierujemy ku naszym bliskim zmarłym. W zadumie wspominamy i modlimy się za nich. Orkiestra Dęta OSP Brudzew również nie zapomina o druhach, którzy już z nimi nie zagrają.

W Dzień Zaduszny, 2 listopada, delegacja członków Orkiestry Dętej OSP Brudzew udała się na cmentarz parafialny w Brudzewie, aby w chwili ciszy i modlitewnym skupieniu powspominać zmarłych na przestrzeni lat muzyków, którzy grali w tym zespole.

Członkowie Orkiestry odwiedzili łącznie 24 groby zmarłych kolegów, przy każdym odmawiając krótką modlitwę i paląc znicza. Musimy o nich pamiętać, żeby mogli żyć wiecznie – piszą na jednym z portali społecznościowych druhowie z brudzewskiej Orkiestry, która już w 2020 roku obchodzić będzie jubileuszu 100-lecia swojego istnienia.

Zdjęcia: Orkiestra Dęta OSP Brudzew
Kamil Gardzielik stoczy kolejną zawodową walkę. Ty...
Brudzew: Jubileuszowe spotkanie ekumeniczne

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.