Brudzew: Na czołówkę we mgle

Wypadek Cichów

Przed świtem, 8 czerwca, drogi powiatu tureckiego spowiła gęsta mgła, która utrudniała kierowcą jazdę. W Cichowie, gmina Brudzew, doszło do zdarzenia drogowego.

- Około godz. 3.50 dyżurny Stanowiska Kierowania PSP w Turku zadysponował zastęp GBA z OSP Brudzew do miejscowości Cichów. Po dotarciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że zderzyły się ze sobą dwa pojazdy osobowe. Wszyscy podróżujący opuścili je przed przybyciem straży pożarnej – informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Brudzewie.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy dwojgu podróżującym nastolatkom z samochodu BMW oraz kierującemu mężczyźnie z Peugeota, a także odłączeniu akumulatorów. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował wszystkich uczestników do szpitala w Turku.

Na czas czynności Policji droga powiatowa na odcinku Brudzew-Cichów była zablokowana. Przyczyny zdarzenia wyjaśni prowadzone dochodzenie.
Dobra: MDP Żdżary i MDP Głuchów najlepsze w Powiat...
Brudzew: Utrudnić życie czy poprawić bezpieczeństw...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 04 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.