Gm. Turek: Znów groźnie na drodze do Kalisza. Zderzenie trzech pojazdów

ciezarowka-wypadek-cisew

Cisew. Kolejny raz groźnie na drodze wojewódzkiej nr 470. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów. Są poszkodowani. W tej chwili na miejscu wciąż pracują służby, a droga jest nieprzejezdna.


W piątek, 6 marca, krótko po godzinie 10.00 do służb ratowniczych wpłynęła informacja, że tuż za wylotem z Turku w stronę Kalisza, tj. w miejscowości Cisew, doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast zostały zadysponowane dwa zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.
W wypadku brały udział łącznie trzy pojazdy. Na prostym odcinku drogi, nieopodal firmy BRAMTUR zderzyły się dwa samochody ciężarowe oraz osobowy Peugeot. Podróżowali nimi wyłącznie kierowcy. W związku z odniesionymi obrażeniami kobieta kierująca osobówką została przetransportowana do szpitala.
W chwili obecnej na miejscu zdarzenia wciąż pracują służby. Droga jest nieprzejezdna. Zostały wyznaczone objazdy. Policja ustala przyczyny kolizji.

Adamów będzie wydobywać jeszcze przez sześć lat. K...
Połączono wydziały Geodezji i Ochrony Środowiska

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 25 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.