Czy OSP KWB „Adamów” przejdzie do historii?

OSP KWB „Adamów”

Już niebawem jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej KWB „Adamów” może przejść do historii. Druhny i druhowie, którzy od zawsze pomagali innym, dbali o bezpieczeństwo i odnosili wiele sukcesów muszą stanąć oko w oko z tym, co nieuchronne. W momencie zawieszenia działalności przez odkrywkę Adamów wypełnianie założonych celów stanie się niemożliwe.

„Zarząd ZOSP zwraca się do członków naszego stowarzyszenia z wnioskiem o podjęcie decyzji o rozwiązaniu naszej jednostki. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wynikającym z występowaniem koronowirusa (COVID-19) głosowanie będzie przeprowadzone w trybie korespondencyjnym”- czytamy na facebook’u Ochotniczej Straży Pożarnej KWB „Adamów”.

Jak poinformowano decyzja związana jest ze zwolnieniami grupowymi w kopalni Adamów i PAK Górnictwie, planowanym wstrzymaniem zdejmowania nadkładu i wydobycia węgla co w konsekwencji prowadzi do braku możliwości realizacji podstawowych celów statutowych dla których zostało powołane stowarzyszenie.
Od soboty bez maseczek i bez limitów w sklepach. C...
Muzeum Miasta Turku- Zasady zwiedzania obowiązując...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - mk w czwartek, 28 maj 2020 20:07

przejdzie do historii jak OSP Elektrownia Adamów

przejdzie do historii jak OSP Elektrownia Adamów
Gość
sobota, 24 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.