Trzy auta zderzyły się na skrzyżowaniu. Nikomu nic się nie stało

Wupadek na ul. Uniejowskiej

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Uniejowska i Przemysłowa. Zdarzenie miało miejsce około godziny 14.45. Na chwilę obecną wiadomo, że zderzyły się trzy samochody osobowe - opel, honda oraz ford.

Z relacji uczestnika zdrarzenia wynika iż kierujący samochodem marki Opel nie zachował koncentracji na drodze i zbyt poźno zaczął hamować przed autami stojącymi na ul. Uniejowskiej gdzie pierwszy z nich próbował skręcić w lewo w ul. Przemysłową.

Kierujący Oplem poruszający się w strone Przykony wjechał w tył samochodu marki Ford a nastepnie zjechał na przeciwny pas ruchu po którym poruszał się pojazd marki Honda uderzając w to auto.

Do wypadku zadysponowano pogotowie ratunkowe, straż pożarną oraz policje które zabezpieczyły teren i udzieliły pomocy uczestnikom zdarzenia.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Szczegółowe okoliczności i przyczyny wyjaśni prowadzone postępowanie.

Ruch odbywa się wahadłowo.

Specjaliści o zagrożeniach i bezpieczeństwie na te...
Malanów: Radni jednomyślni - wójt z votum zaufania

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
niedziela, 18 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.