Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Do trzech razy sztuka… Pirat drogowy odpowie za recydywę, dwaj inni kierowcy stracili prawa jazdy

Piraci drogowi stracili prawa jazdy
W minioną niedzielę (15 stycznia) funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Turku zatrzymali do kontroli 22-latka, który przekroczył prędkość o 32 km/h. To było już trzecie jego wykroczenie tego typu popełnione w ciągu ostatniego tygodnia. 
 
 
Młody kierowca volkswagena za swoje wyczyny będzie odpowiadać w warunkach recydywy. Dodatkowo odpowie też za kierowanie bez uprawnień z uwagi na zatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie liczby punktów karnych. Również 15 stycznia a w Tuliszkowie policjanci zatrzymali prawo jazdy 21-letniemu mężczyźnie kierującemu Audi. Przekroczył on dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Taki sam los spotkał też 28-latka, który kierując volkswagenem jechał 107 km/h  na Dobrskiej Szosie w Turku.
 
Funkcjonariusze przypominają, że lekceważenie ograniczeń prędkości to nadal w wielu przypadkach czynnik mający wpływ na tragiczne w skutkach zdarzenia drogowe. Dlatego bądźmy ostrożni i respektujmy ograniczenia prędkości na drodze.
Źródło: KPP Turek
Sambo Combat już w Turku. Zapraszamy na zajęcia
Władysławów: Proboszcz na zagrodzie równy wojewodz...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 16 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.