Dobra: Zderzenie motoroweru i ciężarówki. Poszkodowane dwie osoby

Wypadek

Do zdarzenia z udziałem jednego z nich doszło na terenie gminy Dobra. Kierowca i pasażer motoroweru trafili do szpitala. Mimo obrażeń mogą mówić o szczęściu, gdyż zderzyli się z samochodem ciężarowym.

W poniedziałkowe popołudnie, 11 września, około godz. 13.00 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie, że w miejscowości Miłkowice (gm. Dobra) doszło do zdarzenia drogowego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych sił i środków okazało się, że zderzył się motorower z samochodem ciężarowym.

Jednośladem podróżowały dwie osoby. Pomocy im udzielali strażacy z Turku, jednostek OSP z gminy Dobra oraz przybyłe na miejsce Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Jak informuje rzecznik prasowy policji w Turku Dorota Grzelka, kierujący motorowerem – 33-letni mieszkaniec gm. Warta – jadący wraz ze swoją żoną, wykonywał manewr skrętu w polną drogę. Wówczas zostali uderzeni przez samochód ciężarowy, który ich wyprzedzał.

W trakcie działań ratowniczych ruch na drodze był całkowicie wstrzymany. Osoby podróżujące jednośladem zostały przetransportowane do szpitala w Turku. Kierujący ciężarówką trzydziestojednolatek po przebadaniu przez policję alkomatem okazał się trzeźwy.

Gm. Brudzew: Mężczyzna wpadł do szamba. Uratowali ...
Władysławów: Pożar balotów słomy w Kunach
 

Komentarze 4

Gość - janusz w wtorek, 12 października 2021 10:52

w koncu osobowy czy ciezarowy ? moze microcar z naczepa ?

w koncu osobowy czy ciezarowy ? moze microcar z naczepa ?
Gość - Jan w poniedziałek, 11 października 2021 18:06

Jaki 33 latek piszecie glupoty

Jaki 33 latek piszecie glupoty
Gość - Piotr w poniedziałek, 11 października 2021 16:02

"W poniedziałkowe popołudnie, 11 września, około godz. 13.00 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie, że w miejscowości Miłkowice (gm. Dobra) doszło do zdarzenia drogowego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych sił i środków okazało się, że zderzył się motorower z samochodem osobowym."

Z samochodem osobowym? Ciężarowym...

"W poniedziałkowe popołudnie, 11 września, około godz. 13.00 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie, że w miejscowości Miłkowice (gm. Dobra) doszło do zdarzenia drogowego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych sił i środków okazało się, że zderzył się motorower z samochodem osobowym." Z samochodem osobowym? Ciężarowym...
Gość - Gość w poniedziałek, 11 października 2021 15:51

88 latek...

88 latek...
Gość
czwartek, 21 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.